Strona główna > Zdrowie i Uroda > Zdrowie a uroda > Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Macie jakieś swoje sprawdzone kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji włosów? Zależy mi faktycznie na produktach wysokiej jakości, na marce, która stara się dbać o efekt .

Kamigyq

Posty: 1

 
Staraj się sprawdzać różne serie kosmetyków. Ten rynek ma się całkiem nieźle, różne produkty będzie można spotkać więc też będzie okazja coś tam wybrać właściwego.

zenek744

Posty: 6

 
Przy takim wyborze jaki obecnie jest dostępnych na rynku właściwie każdy może liczyć na to, że znajdzie dla siebie takie produkty, z których faktycznie będzie zadowolony.

namok

Posty: 14

 
Jak uda się poszukać dobrych kosmetyków to możliwe, że ta pielęgnacja okaże się łatwiejsza i będzie można także liczyć na dobre efekty, więc warto będzie taką kwestię mieć na uwadze.

Kobitka22

Posty: 5

 
Takie marki, które stawiają na produkty z linii profesjonalnych najczęściej nie otwierają się na ogólną sprzedaż, ale Prosalon jest dostępny w Hebe, więc jak najbardziej możesz je przetestować i dać znać, czy przypadły Ci do gustu.

urszulka

Posty: 8

 
Poszukaj jakichś produktów, które są dla fryzjerów – tam wszystko działa od razu, wygładza, regeneruje itd.

Wraczki333

Posty: 2

 
Kosmetyki typowo fryzjerskie na pewno będą najlepszym wyborem ponieważ dzięki temu efekty będą widoczne od razu.

doprzodu67

Posty: 6

 
Z takich pewniaków od paru lat jest w Hebe seria Prosalon od Chantal - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/">. Ogólnie mają wszystkie kosmetyki jakie potrzebuje człowiek do zadbania o własne włosy, począwszy od szamponów, po maski , czy produkty do wygładzania włosów.

Grudziii2

Posty: 3

 
Myślę, że jest spora baza produktów przygotowywanych z myślą o pielęgnacji włosów, więc jak się temu bliżej przyjrzysz to też dla siebie coś tam sensownego będziesz w stanie wybrać z tych różnych produktów.

Antekkk

Posty: 6

 
Staraj się zwrócić uwagę na marki, które od lat specjalizują się w przygotowaniu takich kosmetyków.

Marys56

Posty: 4