regeneracja organizmu, co polecicie ?

regeneracja organizmu, co polecicie ?

Co myślicie o tlenoterapii w specjalnej komorze? Podobno można łatwo zregenerować swój organizm, a nawet można wydłużyć swoje życie? Jak to naprawdę jest?

Wariat

Posty: 2

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest bardzo pomogła. Czuła się o wiele lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, dlatego takie zabiegi są bardzo potrzebne i przynoszą najlepsze efekty.

Qwumer56

Posty: 4

 
Zabiegi na dotlenianie komórek znalazłem tutaj https://normobaria.net.pl. Mają tutaj specjalną komorę, w której można zabiegi przeprowadzać. Posiadają na to wszystkie certyfikaty i pozwolenia, czyli firma jest w pełni profesjonalna.

tyuMer

Posty: 7

 
Terapia tlenem jest popularna od dawna i przynosi rzeczywiście niesłychanie dobre efekty. Na pewno warto się tym zainteresować, lecz wszystkie zabiegi, jakie są przeprowadzane powinny być pod okiem ludzi z niesłychanie dużym doświadczeniem.

TomekK

Posty: 7

 
Warto wykorzystać każdą metodę na to, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dotlenienie wszystkich komórek to świetny sposób na regeneracje. To pomaga nie tylko na stronę fizyczną, ale również na psychiczną, dlatego warto się takimi zabiegami nieco bliżej zainteresować. Nie są drogie, ale są bardzo skuteczne.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Moja żona korzystała z tlenoterapii i jest niesłychanie zadowolona. W takiej komorze normobarycznej można odmłodzić swój organizm. Nawet można podobno żyć dłużej.

śitowiec4

Posty: 4

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Człowiek czuje się o mnóstwo lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, ale czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

Jasio234

Posty: 8

 
Korzystałem z firmy normobaria i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że ta firma zna się na rzeczy i posiada na swoje zabiegi specjalistyczne certyfikaty. Można to sprawdzić na stronie.

Boss

Posty: 2