System rcp, proszę o pomoc!

System rcp, proszę o pomoc!

Cześć. Znacie jakiś bezawaryjny rejestrator czasu pracy, który nie jest także bardzo drogi? Czekam na odpowiedzi.

Joe

Posty: 6

 
W przypadku mojej działalności sporym problemem była ewidencja czasu pracy. Na szczęście znajomy zaproponował mi usługi firmy, które potrafią wszystko zautomatyzować. Nie powiem, iż zapłaciłem mało za stosowny system, jednakże jestem niezwykle zaspokojony.

kwiat_r151

Posty: 35

 
Do niedawna nawet nie wiedziałem do czego służy system RCP. Uświadomił mnie znajomy przedsiębiorca, który był niezwykle zdziwiony, iż przy wielkości mojej firmy nie korzystam z takiego rozwiązania. Teraz poważnie przymierzam się do jego wdrożenia.

Wariat

Posty: 17

 
Nawet kilka tysięcy złotych potrafi kosztować wysokiej jakości system rcp, co nie powinno dziwić absolutnie żadnego przedsiębiorcy. Wystarczy sprawdzić oferty firm w Internecie.

Kitas

Posty: 12

 
Jestem świadomy, iż w mojej firmie przydałby się porządny system rcp. Obecnie znajduję się na etapie poszukiwań właściwej propozycji, jaka zda egzamin w 100%.

@_yyy111

Posty: 4

 
Jestem święcie przekonany, że rejestrator czasu pracy, który Wam zarekomenduję będzie w stanie sprostać także Waszym oczekiwaniom. Wystarczy, że sprawdzicie produkt dostępny w tej ofercie: http://www.bluetek.pl/index.php/systemy-rcp/rejestratory-czasu-pracy/a-c091.html. W razie wątpliwości służę pomocą! :)

EkstraIBM

Posty: 41

 
W sporych zakładach pracy ogromne wyzwanie stanowi między innymi ewidencja czasu pracy. Mam kilka rozwiązań, które mogłyby Wam pomóc, jednak nie chcę zostać oskarżony o kryptoreklamę. Konkretne produkty i firmy mogę zarekomendować Wam w prywatnej wiadomości.

Lupusx

Posty: 9

 
Ewidencja czasu pracy to nie wszystko. Zadbajcie o to, aby wykorzystywany przez Was produkt posiadał dopracowane do maksimum oprogramowanie, dzięki czemu analiza danych będzie przyjemnością.

zooazool

Posty: 29

 
Sporym problemem w mojej firmie stała się niedawno ewidencja czasu pracy. Wszystko za sprawą dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa, jakie w niezmiernie krótkim okresie zaczęło zatrudniać gigantyczne grono osób. Wydaje mi się, że wdrożenie właściwego systemu sprawi, że pozbędę się problemów :)

Ciapek

Posty: 13