Wdrożenie systemów ERP, proszę o ofertę ?

Wdrożenie systemów ERP, proszę o ofertę ?

Poszukujemy partnerów Comarch. Szukamy kogoś, kto od a do z zrobi wdroży system Comarch ERP w naszej firmie. Mamy dość duże wymagania. Jeśli wiecie, gdzie będzie najkorzystniej coś takiego zlecić, piszcie.

Z góry serdeczne podziękowania.

Modniś

Posty: 7

 
Mnie system ERP pomógł w kwestii zarządzania produkcją, dobre rozwiązanie. Wyśmienicie też, iż partner comarch pomógł w otrzymaniu dofinansowania. Niesłychanie polecam.

Fanatyk

Posty: 10

 
Wybraliśmy tego partnera comarch. Obawy były bowiem to większa inwestycja, niemniej jednak nie było po co. Pomogli w uzyskaniu dofinansowania na wdrożenie systemów Comarch ERP. Obsługa wręcz kapitalna.

labuh

Posty: 27

 
My skorzystaliśmy z tej firmy http://infortes.pl. To partner Comarch, który zajmuje się wdrażaniem systemów ERP. Według naszych specjalistów, informatyków to niezwykle fachowa firma, którą bez obaw można polecać innym, więc to robimy i zachęcamy do kontaktu.

qKy44

Posty: 13

 
Po wdrożeniu systemów ERP wreszcie odetchnęliśmy z ulgą. Cała produkcja dostała idealny nadzór. Nawet nie myślałem, że tak szybko będą efekty tego przedsięwzięcia, ale jak widać są i dlatego polecam wszystkim system, a jeszcze bardziej tę właśnie firmę, która go wdrożyła u nas. Bardzo nam pomogli, więc polecamy.

johncena67

Posty: 8

 
Prowadzę firmę od lat i kilka miesięcy temu wprowadziłem system ERP, zrobiła mi to wspaniała firma, zatem nie polecam jakiegoś lewego szukania. Pozdrawiam.

abardyt

Posty: 22

 
Obecny system jaki posiadam u siebie w przedsiębiorstwie, nie daje rady. Dziękuję za podpowiedź, bo czas już rzeczywiście coś zmienić. Dużo czytałem o systemie ERP i pasuje idealnie do potrzeb mojej firmy. Partner comarch widać, że działa z rozmachem, na pewno skorzystam, więc jeszcze raz dziękuję za pomoc.

merylos

Posty: 10

 
Też polecam tę firmę, partnera comarch. Rzetelna usługa, specjaliści, a system ERP pozwolił nam na naprawdę super efekty. Zdecydowanie łatwiejsze zarządzanie, zresztą w kilku słowach nie da się tego ująć. Pozdrawiam.

ZaNK3R

Posty: 33

 
To dobrze, że pomagają w dofinansowaniach. Już podjęłam też decyzję o systemie ERP, ale właśnie budżet jest jedyną przeszkodą. W takim układzie będę się jak najszybciej kontaktowała. Szkolenie też bardzo dobrze, że przeprowadzają.

Satis00

Posty: 20