Strona główna > Zdrowie i Uroda > Wesele > Serca czekoladowe personalizowane

Serca czekoladowe personalizowane

Serca czekoladowe personalizowane

Cześć!

Szukamy weselnych upominków dla gości! Jaki sklep sprzedaje takie drobiazgi, które by się sprawdziły jako prezent?

WEj45

Posty: 20

 
Słyszałem o czymś takim jak jednorazowe aparaty foto dla gości weselnych. Super rzecz moim zdaniem. Każdy ma wtedy okazję zrobić dodatkowe fotki i to takie bardziej amatorskie :))

jajosz12

Posty: 40

 
Na ostatnią chwilę udało nam się znaleźć coś fajnego wiec polecam http://www.choco-mania.pl/infusions/twb_shopping_cart/index.php?p=productsList&iCategory=7

Hamacz23

Posty: 21

 
Czeeeść!

Tak szczerze to my akurat niczego gościom nie dawaliśmy...no chyba, żeby liczyć ciasto na odchodne. Zamówiliśmy takie specjalne ozdobne pudełka na to.

gregBard

Posty: 18

 
Właśnie przeglądam super czekoladki w sklepie www.choco-mania.pl. Podobają mi się te spersonalizowane wzory, dość oryginalne rozwiązanie i wcale nie takie drogie.

Może tutaj coś znajdziecie dla siebie.

saradonin

Posty: 37

 
Rodzicom to na pewno trzeba kupić kwiaty na prezent. Są takie duże kosze, ładnie to wygląda. Myśmy zamówili z kwiaciarni taką potężną wiązankę.

Damiano

Posty: 25

 
No ogólnie to trendy weselne są teraz dość ciekawe. Na przykład u mojego ziomka to nie chcieli, żeby im kupować kwiaty, ale zamiast nich kupony lotka, żeby im zamówić. Oryginalnie.

dermin67

Posty: 27

 
Fajna rzecz taki upominek dla gości. Ostatnio byłem na ślubie znajomej to oni dali wszystkim gościom takie czekoladowe medaliony ze specjalnymi podziękowaniami na czekoladzie.

RRrico

Posty: 24

 
Do mojego ślubu zostało już tylko 5 miesięcy i pojawia się pierwszy stresik! Wczoraj zamówiliśmy orkiestrę, sala już od dawna zarezerwowana, także krok po kroku do przodu!

englandrm

Posty: 44

 
Sami nie mamy pomysłu co kupić dla gości i rodziców. Ciągle się zastanawiamy nad tym. Kilka niebanalnych pomysłów na pewno by mi się przydało!

visca

Posty: 32