Strona główna > Zdrowie i Uroda > Wesele > targi ślubne krakow

targi ślubne krakow

targi ślubne krakow

Zastanawiam się nad tym, czy nie iść z moją przyszłą małżonką na Małopolskie Targi Ślubne - wydaje się, że targi są całkiem interesujące, ale nigdy nie byłem, więc wolę się spytać jakie jest Wasze zdanie.

wacek55

Posty: 12

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

johncena67

Posty: 13

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

Hihi_WWW

Posty: 21

 
Jak najbardziej polecam Małopolskie Targi Ślubne! Według mnie nie będziesz się nudził, do tego można po prostu zaoszczędzić czas, bo zamiast szukać tygodniami sal weselnych, kamerzystów czy fotografów, można wszystko załatwić w jednym miejscu.

El2CzupakaBra

Posty: 20

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

wacek007

Posty: 31

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

Marioleczka

Posty: 9

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

Babike

Posty: 26

 
Targi ślubne? Fajna sprawa, też właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać się na nie do Krakowa, bo planuję w 2017 wziąć ślub - więc czasu nie mam aż tak wiele :)

morssssik

Posty: 30