Strona główna > Zdrowie i Uroda > Wesele > Zapodajcie namiar na sklep z sukniami na wesele ?

Zapodajcie namiar na sklep z sukniami na wesele ?

Zapodajcie namiar na sklep z sukniami na wesele ?

Jestem aktualnie w związku z facetem, którego kręci wszystko co gotyckie. Sam nie wygląda jakoś mrocznie i nie przypomina wampira ze Zmierzchu jednak zawsze obejrzy się za jakąś gotką. Szukam jakiegoś sexy gorsetu w tym stylu, który by go wprawił w osłupienie w łóżku.

xD xD

Tallulah32

Posty: 38

 
Ja ostatnio kupowałam całkiem fajny gorsecik tutaj http://www.sklepburleska.pl/kategoria/gorsety ja akurat brałam ten zielony taki elegancki i jestem rzeczywiście zadowlona. Cena jak cena, natomiast jakość wykonania jest rzeczywiście wysoka i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorset trzyma niezmiernie mocno i się nie osuwa. Ze swojego doświadczenia mogę ci polecić, natomiast tak to sobie choćby wejdź i zobaw czy coś ci się podoba, wybór jest rzeczywiście duży, wykonanie śliczne natomiast całość boska.

Pozdrawiam z Poznania – Anetka

viencek

Posty: 47

 
Ja widziałam seksowne sukienki i gorsety na tej stronie http://www.sklepburleska.pl i muszę powiedzieć, że zachwycałam się nad towarem dobrą godzinę i chciałam zwyczajnie wszystko kupić :P w końcu zdecydowałam się na koronkową parasolkę, bo bardzo dobrze pasuje mi do klimatu mojego pokoju, a tydzień po tym zakupiłam jeszcze wachlarz z piór i czarny cylinderek na głowę, jakiego zazdrościło mi grono osób. Wysyłka jest naprawdę szybka i bezpieczna.

Polecam od siebie.

NEO-MAxi34

Posty: 44

 
Hej..

kurcze trudno stwierdzić gdzie można taki bajer kupić, mi to nigdy nie było konieczne, zatem nie wiem co mam tobie doradzić. Pewno w centrach handlowych by coś mieli, natomiast taki mega wybór to chyba jedynie w internecie, bowiem wiesz sklepy z takimi rzeczami raczej sporo osob nie odwiedza tak, aby mogły powstawać sklep stacjonarne. Lecz nie martw się na ogół jak coś nie pasuje rozmiarowo to można odesłać, albo zamienić więc nie trzeba się martwić, iż coś źle dobierzesz ;)

KOSHiii

Posty: 34

 
Siemanko.

Mi samej by się przydał taki gorset wyszczuplający, niemniej jednak zdaje sobie sprawę, iż to może być coś faktycznie drogiego, bowiem to chyba się szyje na miarę? Generalnie to nie wiem dokładnie jak taki wygląda, niemniej jednak kurcze chyba widziałam kiedyś taki w lumpeksie, może już był na kogoś za ogromny to oddał. Trzymam kciuki, iż coś ciekawego odszukasz dla siebie i osiągniesz rezultat na którym ci zależy. Pamiętaj przy okazji aby jeść mniej to wtedy będzie się łatwiej wcisnąć w ciuszki jakie ci sie podobają ;) Ja trzymaj kciuki trzymam mocno ;)

Ahoj!

Szukamdropa

Posty: 42