Strona główna > Zdrowie i Uroda > Wesele > Piękne suknie ślubne

Piękne suknie ślubne

Piękne suknie ślubne

Moje drogie, mam krótkie pytanie – gdzie kupowałyście swoje suknie ślubne? Piszcie opinie o salonach. Na pewno ważna jest dla mnie miła obsługa, bo potrzebuję kogoś kto będzie potrafił mi doradzić i dobrać wzór pod moją sylwetkę i w ogóle pod moją osobowość.

atek562

Posty: 8

 
Suknia jak suknia, ale mega dylemat mam w związku z wyborem butów, czy ozdoby na głowę. Co do butów to kuszą mnie kolorowe – np. krwisto czerwone, a co do nakrycia na głowę, to mnie mocno toczek zastanawia.

Nikuś23

Posty: 28

 
Szeroki wybór sukien jest w salonie Elizabeth Passion w Krakowie na Długiej. Trochę już salonów zwiedziłam w poszukiwaniu tej jedynej, swojej, wyśnionej sukni, ale dopiero tutaj byli mi w stanie rzeczywiście zaprezentować co najmniej kilka modeli odpowiadających moim preferencjom, z których mogłam wybrać tę – naj. Salon jest elegancki, obsługa profesjonalna, pani dokładnie wiedziała na co zwrócić uwagę dobierając suknię na moją figurę.

Klarka45

Posty: 18

 
Sporo teraz fajnie prowadzonych, markowych salonów powstało. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a pamiętam jak jeszcze parę – paręnaście lat temu rynek tego typu mody był bardzo skromny i trzeba było się dużo bardziej natrudzić, żeby coś dla siebie dobrać.

asiak56

Posty: 12

 
W przypadku sukni to na pewno warto kupować w salonie, przymierzyć, a najlepiej zlecić na miarę uszycie. Nigdy w życiu bym internetowo nie zamawiała bez przymiarki, a wiem, że niektóre tak robią jeśli jest jakaś promocyjna cena itp.

GGregbard

Posty: 17

 
W przypadku sukni szytej na wymiar to się trzeba śpieszyć, z tego co wiem to zazwyczaj takie zamówienia są realizowane w terminie od 3 do 6 miesięcy, więc raczej nie jest to robota na tzw. ostatnią chwilę ;P

micko

Posty: 18

 
Dobre mam doświadczenia z salonem Elizabeth Passion (stronka salonu elizabethpassion.com). Ja u nich kupowałam w Krakowie przy ul. Długiej, a tak swoją drogą to się niedawno dowiedziałam, że moja koleżanka jeszcze ze studiów też u nich kupowała swoją suknię, tylko że w salonie w Gdyni. Moja jest klasyczna, atłasowa, w bardzo tradycyjnej formie, dość długa, taka jak sobie wymarzyłam. Czas oczekiwania na gotową suknię to w moim wypadku wyniosło lekko ponad 3 miesiące, więc nie tak najdłużej.

wiesław11

Posty: 7

 
Ja mogę powiedzieć jedno – jeśli miałabym jeszcze raz brać ślub (czego oczywiście mi nie życzcie) to na pewno bym kupiła suknię, zamiast ją wypożyczać. Całe wesele byłam z duszą na ramieniu, że jak suknia się zniszczy to będę musiała karę płacić..

rz3zn!k

Posty: 24

 
Ja na pewno bym chciała założyć suknię z odkrytymi plecami, bardzo mi się tego typu fasony podobają. Tylko to musi być naprawdę dobrze uszyte, żeby nie opadała suknia i też żeby się nie podwijała do góry.

Naturalne33

Posty: 23

 
Dla mnie to wybór sukni ślubnej i całej kreacji to była najtrudniejsza część przygotowań. Zdecydowanie! Dużo się nerwów najadłam, ale ostatecznie udało się znaleźć dobrą krawcową, która uszyła suknię zgodnie z moim pomysłem.

wrrraak22

Posty: 22