Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wędkarstwo > spływy kajakowe Pilica

spływy kajakowe Pilica

spływy kajakowe Pilica

Kto organizuje ciekawe spływy kajakowe po Wiśle i nie ma absurdalnych warunków cenowych? Pozdrawiam fanów kajakarstwa :)

Dax90

Posty: 21

 
Ja się czułam na spływie kajakowym bezpiecznie, kiedy płynął za nami doświadczony pan i pomagał ludziom ze słabszą formą, przeciwstawiać się trudniejszym odcinkom, bo takie jednak występują, niezależnie od trasy, trzeba być skoncentrowanym.

Mikstargi

Posty: 24

 
Pamiętaj, żeby koniecznie kapok nałożyć, bo czasami zdarza się jednak wypaść z kajaka, a nurt bywa złośliwy, nawet na względnie spokojnych wodach.

rz3zn!k

Posty: 24

 
Jak chcesz się świetnie bawić w kajaku to polecam rezerwację przez stronę www.plynkajakiem.pl. Mają najniższe ceny, przynajmniej na Radomce i Pilicy. Miałem przyjemność płynąć kajakiem bardzo nowoczesnym, szybkim. Integracja super, ludzie mili, spływ dość łatwy, widoki nieziemskie , przynajmniej na szlaku Warka-Mniszew (w pięć godzin się wyrobiliśmy).

MShR

Posty: 23

 
Pooglądaj sobie zdjęcia ze spływów https://www.facebook.com/plynkajakiem. Miałem imprezę integracyjną (spływ po Wiśle) i nigdy tak dobrze się nie bawiłem :) Naprawdę komfortowy spływ, z kajakiem zero kłopotów, a do tego mają terminy nawet w sezonie :) Szlaki nie są też przesycone ludźmi, co uważam za duży plus.

sgm56

Posty: 28

 
Polecam trasę Warka-Mniszew. Niecałe 20 km, w spokojnym nurcie, a czas spływu lekko ponad cztery godziny. Nawet kobieta sobie poradzi :)

wwwwww

Posty: 25

 
Masz właściwie dwie opcje do wyboru. Albo tylko wynajęcie kajaków we własnym zakresie, albo dołączenie się do zorganizowanej grupy. Jeżeli jesteś początkujący lepiej wybrać opcję numer dwa.

qKy44

Posty: 20