Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wędkarstwo > Woblery, proszę o pomoc

Woblery, proszę o pomoc

Woblery, proszę o pomoc

Mam pytanie odnośnie sklepu wędkarskiego w Warszawie. Potrzebuję namiary na taki, który ma również sklep w sieci.

MaszPlus34

Posty: 18

 
A w której dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich trochę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz profesjonalną poradę. Zdążyłem już przez to przejść i mam doświadczenie.

hybris4

Posty: 19

 
To co zrobione ręcznie jest naprawdę dobre. Niech kolega wystawi na aukcji swoje woblery rękodzieła, jest tym spore zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

upierdos45

Posty: 19

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz kupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Ale jeżeli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

M1CH47

Posty: 21

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem wiele dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę swoje woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

Thaniell

Posty: 29

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, lecz dużo z nich podarowałem znajomym. Są bardzo zadowoleni. W szczególności z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o jakich mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

sttachu4

Posty: 36

 
Woblery rękodzieła dobrej marki się cenią. Ich skuteczność jest wiele lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, natomiast wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

090913123

Posty: 22

 
Gwoli ścisłości. Jeśli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Dlatego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się cieszyć renomą w małych kręgach.

Aklimer56

Posty: 17

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam porządnej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

Nargil

Posty: 31

 
Jeżeli chce się złowić prawdziwe okazy, trzeba postawić na woblery rękodzieła. Inną drogą się nie da. Te są dopracowywane z maksymalną pieczołowitością, wobec tego są skuteczne w naszych wodach. Czasy błystek się skończyły i nie ma co na nie liczyć w naszych polskich wodach.

Eksperttt45

Posty: 37