Wędki wysokiej jakości

Wędki wysokiej jakości

Dobrej jakości blanki spinningowe mnie interesują. Szukam interesujących, dobrze ocenianych marek.

namok

Posty: 4

 
Najlepiej się uczyć na wędce dopracowanej w najwyższym stopniu, zamówionej, bo wtedy masz świadomość, że od wędki twój sukces już nie zależy, tylko przede wszystkim od techniki. To jest inna jakość łowienia jednak, jeżeli oczywiście zamierzasz bardziej rozwijać pasję.

warter88

Posty: 9

 
Jeszcze wiele osób zapomina o długości transportowej wędki. Ja tam lubię elegancko składane, żeby spokojnie mieściły się do torby. Zamówienia nie wykluczam również. Zbieram teraz kasę. Grunt to znaleźć mistrza w swoim fachu. Wtedy każdy wydatek się opłaca ;)

beata77

Posty: 10

 
Do spinningu oczywiście możliwie najlżejsza wędka, bo nawet różnica kilku gram tak naprawdę ma znaczenie.

andrew66

Posty: 13

 
Do analizy masz sporo parametrów wędki przed zamówieniem. Akcja, długość, waga, oczywiście ciężar wyrzutu. Tanie wędki łatwo złamać przy błędnym nałożeniu zestawu, a to się jednak zdarza.

Rodon22

Posty: 19

 
Długość wędki zawsze dobierasz do terenu. Jak już zamawiasz to poproś, żeby ci optymalizowali do łowienia z brzegu i z łódki ewentualnie.

MaszPlus34

Posty: 18

 
Wędkę sandaczową zlecałem w pracowni fishingcenter.com.pl. Co mogę powiedzieć? Wędka idealna na praktycznie każdą przynętę. Testowałem na miejscu, jeszcze przed zamówieniem dobrze mi wyjaśniono różnice pomiędzy pewnymi elementami. No i podoba mi się solidny zapas mocy w wędce. Inwestycja godna uwagi dla osób średnio – zaawansowanych.

Yuri20

Posty: 19

 
Możesz jerkingowymi się zainteresować wędkami, bo z moich doświadczeń wynika, że nawet gotowce mają dużą wytrzymałość. Dla amatora powinno wystarczyć. Mnie uczono, że wędkę zawsze dobierasz do rodzaju użytkowanej przynęty, więc to na pewno ci pomoże.

Nikuś32

Posty: 34

 
Już po pierwszym kontakcie z wędką spersonalizowaną wiesz, że to jest właśnie faktyczna jakość. Seryjna produkcja niestety nie zapewnia ci tego, czego faktycznie potrzebujesz. Każdy wędkarz ma trochę inny charakter, a jak zamówisz wędkę to wtedy dopiero możesz pracować nad osiągnięciem mistrzostwa w wybranym stylu. Tak mi się przynajmniej wydaje.

untelekt

Posty: 13