Spływy kajakowe weekendowe, polecicie kogoś?

Spływy kajakowe weekendowe, polecicie kogoś?

Cześć.

Widzę, że bardzo popularnym kierunkiem jest Krutynia i kajaki. Kto w takim razie zorganizuje mi najlepszy spływ kajakowy jednodniowy? Dajcie znać :)

Wielki Duch

Posty: 16

 
Nie powinniście mieć obaw o bezpieczeństwo, gdy Wasz wybór padł na Krutynię i kajaki, które są dostępne w tej okolicy.

Tutaj możecie skorzystać z ofert jednego z organizatorów, który zaoferuje Wam spływ jednodniowy lub kilkudniowy. Wszystko do wyboru do koloru.

gregcie@

Posty: 22

 
Gdy w rachubę wchodzą spływy Krutynią to mogę Wam bez wahania polecić wszystkie wypady organizowane przez http://www.splywy.pl/krutynia/. Uczestniczyliśmy w jednodniowym spływie, który zorganizowała ta firma i nie mamy nawet najmniejszych zastrzeżeń.

Spisali się znakomicie! :) Skorzystamy z ich usług ponownie.

Tatusiek4

Posty: 26

 
Mam wrażenie, że spływy kajakowe Krutynią to doskonały sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Czytam Wasze opinie i utwierdzam się w przekonaniu, że będzie to doskonały wybór na spędzenie wolnego od pracy weekendu. Dziś wspólnie z dziewczyną zamierzamy wybrać organizatora spływu, w jakim weźmiemy udział :)

Może się spotkamy :)))

xtigerx

Posty: 27

 
Czytałem już kilkukrotnie o tym, co ma do zaoferowania Krutynia i widzę, że są to przede wszystkim kajaki.

Przymierzam się do wybrania się w tą okolicę, więc przyznam, że na pewno Wasze porady będą dla mnie bardzo przydatne. Przynajmniej wiem, ile mogę wydać podczas spływu kajakowego, bo wcześniej byłam totalnie zdezorientowana w tym temacie.

GGregbard

Posty: 19

 
Mój wybór numer jeden co roku stanowi Krutynia i kajaki, jakie wynajmujemy na 2-3 dni, aby przepłynąć opracowaną wspólnie przez naszą grupę znajomych trasą.

Chyba nigdy nam się nie znudzi, albowiem wykonujemy taki manewr już od paru lat i nikt nie narzeka :)

Wariat

Posty: 17