Strona główna > Aktywny wypoczynek > Wędkarstwo > regaty na mazurach

regaty na mazurach

regaty na mazurach

Jak Państwo oceniają imprezy integracyjne na Mazurach, czy w ogóle warto się w nie angażować. A jeżeli tak, to w jakie?
Proszę o opinię na temat firmy Blumania, zajmującej się organizacją imprez integracyjnych na Mazurach. Dziękuję serdecznie.

pzkpv

Posty: 18

 
Integracja plenerowa jest super w naturalnych warunkach człowiek lepiej funkcjonuje i wypoczywa. Zamów scenariusz całej imprezy, przedstaw pracownikom przed, ewentualnie wprowadź własne poprawki. Efektywne imprezy integracyjne mają w sobie dawkę sportowej rywalizacji i typowej rozrywki, tańce, jedzenie, alkohol. U nas taki układ zawsze działał.

Pamooko

Posty: 30

 
Najlepszą imprezę integracyjną miałem na Mazurach. Była w formie trzydniowej. Pierwszy dzień zapoznanie, spokojna atmosfera, koncert, jakaś biesiada. Drugi dzień ekstremalnie, bo regaty żeglarskie, wyścigi rowerowe, jazda samochodem terenowym. Drugi dzień zakończony piciem, bo jak może być inaczej, a trzeci dzień zajęcia, trochę szkoleń, jedzonko. Super klimat jest na sportach wodnych.

Kajkaa

Posty: 25

 
Ja ze swojej strony polecam blumania.pl. Byłem na trzech imprezach integracyjnych, w tym na regatach żeglarskich. Moja firma zazwyczaj łączy profil integracyjny ze szkoleniowym, a Blumania sobie z tematem znakomicie radzi. Jak ktoś nie był na regatach to nigdy tego nie zapomni :)

DaNceR

Posty: 13

 
Tylko blumania.pl, jeżeli chodzi o Mazury. Mieliśmy super ośrodek, od razu po wyjściu jezioro (kameralnie). Żarcie klasyka, za to rejs statkiem i regaty żeglarskie to dopiero emocje :) Dużo przyjaźni w pracy i po pracy się nawiązało, z czego jestem najbardziej zadowolony.

uiids

Posty: 35

 
Fajnie jest połączyć rywalizację z lżejszym wypoczynkiem. U mnie po imprezach integracyjnych zawsze są przemieszenia na stanowiskach i sporo awansów, więc warto się od czasu do czasu wykazać moim zdaniem. Byliśmy raz na Mazurach, raz w górach i przyznam, że sporty wodne znacznie ciekawsze, głównie latem. Teraz w modzie regaty żeglarskie, więc korzystaj :)

KOSHiii

Posty: 34