Kajaki Roztocze, organizacja ?

Kajaki Roztocze, organizacja ?

Czy ktoś z was był na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy jest to należyte miejsce na spływ dla osób, które nie dysponują należytego doświadczenia?

Wariat

Posty: 9

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również różne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

Kitas

Posty: 10

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

ciopix

Posty: 28

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

21gregorek

Posty: 11

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

roudee22

Posty: 22

 
Nie ulega wątpliwości warto posiadać umiejętność pływania na kajakach niemniej jednak jeśli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz gdyż będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

Kleooo6

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najniezwyklej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, jaka moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

Rimano

Posty: 22

 
Niezmiernie gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie albowiem dostarcza to faktycznie mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom świetnie spędzisz swój wolny czas.

Batiatus

Posty: 21

 
Rzeka Tanew jest bardzo popularna jeżeli chodzi o kajaki ponieważ posiada piękne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, że również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Rrealg

Posty: 27

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki jakiej nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

Hihi_WWW

Posty: 15