Strona główna > Elektronika w palcu > Video i DVD > Przegrywanie vhs, Opole

Przegrywanie vhs, Opole

Przegrywanie vhs, Opole

Witam. Szukam w trybie bardzo pilnym zajmującej się przegrywaniem vhs na dvd. Bardzo proszę o sprawdzone kontakty.

Niewątpliwie będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Michałek

Posty: 18

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis albowiem mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się niesłychanie fajnie ogląda filmy z przeszłości lecz normalnie robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Jjoannna

Posty: 25

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest właściwa i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

qbencjusz

Posty: 24

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona bowiem odnalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się iż odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa albowiem przecież obecnie to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Laleczka

Posty: 24

 
Witam. To prawda iż takie filmy są niezwykle cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

giena1977a

Posty: 19

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Także ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali niemniej jednak są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za znaczny problem?

HARY1953

Posty: 29

 
Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, gdyż istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

Accoun44

Posty: 25

 
Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Damiano

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Ale czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Nazswi45

Posty: 23