ZAPRASZAM

Forum z wiedzą dla przyszłych klientów

Przegrywanie vhs, Opole

Strona główna > Elektronika w palcu > Video i DVD > Przegrywanie vhs, Opole

Przegrywanie vhs, Opole

31.08.2014 00:10:10 

Witam. Szukam w trybie bardzo pilnym zajmującej się przegrywaniem vhs na dvd. Bardzo proszę o sprawdzone kontakty.

Niewątpliwie będę bardzo wdzięczna za pomoc.

01.09.2014 21:44:58 

Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis albowiem mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się niesłychanie fajnie ogląda filmy z przeszłości lecz normalnie robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

02.09.2014 19:55:59 

Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest właściwa i rzetelna. Pomóżcie bo się boję że stracę tak ważny film moich bliskich.

03.09.2014 08:07:14 

Cześć.

Jestem zrozpaczona bowiem odnalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się iż odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa albowiem przecież obecnie to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

04.09.2014 09:14:48 

Witam. To prawda iż takie filmy są niezwykle cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

05.09.2014 16:51:35 

Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Także ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali niemniej jednak są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za znaczny problem?

06.09.2014 10:37:47 

Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, gdyż istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

07.09.2014 21:22:37 

Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

08.09.2014 21:02:55 

Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Ale czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Ostatnio dodane posty

Dzień dobry. Przeszukując Internet dowiedziałam się że jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Ale czy to jest bezpieczne? Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Cześć. Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, gdyż istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

© Copyright Forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.