porównywarka ac/oc

porównywarka ac/oc

Czy młody kierowca ma w ogóle choć teoretyczne szanse na niską składkę OC? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Gdzie szukać, żeby nie przepłacić?

Phylu

Posty: 8

 
No ja do super zadowolonych ze swoich składek na pewno nie należę. Inna sprawa że jestem młodym kierowcą, a samochód mam dość mocny, szybki, z konkretnym depnięciem więc też niedziwne że mi dosolili cenę...

Sarenka

Posty: 21

 
Mi się fajnie sprawdziła porównywarka na stronie najtaniejuagenta.pl. Prosta w obsłudze, przejrzysta, dobrze zadane pytania w formularzu tak że nie trzeba było się domyślać co autor miał na myśli i o co dokładnie pyta.

wiesław11

Posty: 14

 
Jakoś tak jest że generalnie firmy (np. telefoniczne) mają lepsze warunki dla nowych klientów niż dla stałych. Jak to jest z ubezpieczeniami? Też tak jest że jako nowy klient mogę liczyć na lepsze traktowanie i warunki?

daria34

Posty: 9

 
Najważniejsze to jeździć bezpiecznie, bez jakiś wypadków czy kolizji, wtedy w końcu zacznie się płacić niskie OC? A najgorzej to jeździć jak mój brat, który od 10 lat co roku ma z kimś jakąś stłuczkę. TO jest już po prostu rodzinna tradycja, że w kogoś pierdyknie co roku.

Grabow12

Posty: 12

 
Nie wiem jak sobie znaleźć OC/AC żeby faktycznie nie żałować. Prawda jest taka że od jakiegoś czasu ubezpieczenia poszły mocno w górę co mnie strasznie dziwi. Konkurencja między firmami jest duża, powinno to raczej ścinać stawki zamiast je windować.

dobryrd

Posty: 8

 
Ofert z roku na rok to mam wrażenie że jest coraz więcej. Tych różnej maści firm ubezpieczeniowych które sprzedają już polisy od wszystkiego to jest aktualnie chyba więcej jak banków. I weź tu się połap...

Hezis

Posty: 9

 
Nie znam osoby która byłaby zadowolona z tego ile płaci za OC. Z kim bym nie rozmawiał to każdy twierdzi że przepłaca. Hejo! Może tutaj w internetach jest ktoś naprawdę zadowolony ze swoich opłat? ;))

czader89

Posty: 16

 
Przyznam się bez bicia że dawno nie przeglądałem jakiś nowych ofert ubezpieczeniowych. Jestem wierny swojej firmie już od 15 lat jakoś i nie mam za bardzo ani sił ani czasu żeby ewentualnie myśleć o jakimś transferze do konkurencji.

Jjoannna

Posty: 24