ubezpieczenia

ubezpieczenia

Czy podpisywaliście umowę ubezpieczeniową przez internet? Jak wygląda procedura, czy to faktycznie dobra opcja obecnie? Szukam ogólnie dobrego pakietu OC i AC. Jeżeli macie dobre porównywarki to zachęcam do wymiany informacji.

Black_Riot

Posty: 4

 
Im większa suma ubezpieczenia, tym lepiej naturalnie. Dążyłbym tutaj do optymalizacji przede wszystkim. Zakres ochrony ustalasz już indywidualnie.

limertus

Posty: 5

 
Też się przekonałam do ubezpieczenia na życie, ten wirus i cała sytuacja gospodarcza. Lepiej nie narażać bliskich na problemy ekonomiczne.

Dumek56

Posty: 21

 
Tylko nie łącz ubezpieczenia z instrumentami rynku kapitałowego, nie wchodź w struktury, bo to porażka na całej linii. Chyba takie produkty nigdy nic sensownego nikomu nie zarobiły.

propek1

Posty: 6

 
Odpowiadają na wszystkie pytania związane z rynkiem ubezpieczeniowym, a także z aktualną sytuacją w TU https://marketubezpieczen.eu/ . Jak zrobisz rozeznanie zobaczysz, gdzie jest przyszłościowo i jakie TU wywiązuje się z warunków umowy ubezpieczeniowej.

Kitas

Posty: 5

 
Warunki ubezpieczenia to jedno, ale postępy przy likwidacji szkody ewentualnej to drugie. Warto się upewnić, jaka jest historia towarzystwa ubezpieczeniowego.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Od dawna wiem, że ubezpieczenie najbardziej się sprawdza, kiedy ledwie wiążesz koniec z końcem, albo raczej nie jesteś w stanie dobrze oszczędzić. A tak polisa jest tania, a ochroni na ogromne kwoty często.

lalunia333

Posty: 7

 
Do agenta ubezpieczeniowego dobrze pójść, bo to licencjonowani specjaliści, a nie ludzie z przypadku, jak to bywało kiedyś. Rynek ubezpieczeniowy chyba najlepiej się zmienił w kraju.

mew soncz7777

Posty: 15