wynajem luksusowych busów, poszukuję

wynajem luksusowych busów, poszukuję

Ile może kosztować luksusowy bus na wynajem? Korzystaliście już kiedyś z takiej oferty? W zakupie takie samochody są koszmarnie drogie, ale może wynajem będzie w zasięgu ręki? Co o tym sądzicie? Dajcie mi znać.

kondziu

Posty: 1

 
Raz miałem okazje jechać mercedesem V klasa i byłem zaskoczony. Dawniej jeździłem mercedesem vito i tam wszystko trzeszczało. Tutaj tego nie było. Tutaj był luksus jak w klasie S, dlatego gdybym szukał samochodu to na pewno zdecydowałbym się na wynajęcie tego modelu.

roudee

Posty: 3

 
Jechaliśmy kiedyś takim busem na Chorwacje. Nawet daleka droga człowieka nie męczy. Mógłbym na koniec świata takim samochodem pojechać, bo jest po prostu super. Polecam raz spróbować, a sami się o tym przekonacie.

TomekK

Posty: 2

 
Powiem szczerze, że takie luksusowe busy super się prowadzi. Już nie ma znaczenia gdzie jedziemy byle nimi jechać. Automat z dziewięcioma przełożeniami, a do tego duża moc i napęd na cztery koła. To spodoba się każdemu, wobec tego pożądane byłoby takiego busa sobie wynająć.

namok

Posty: 10

 
Z tego, co wiem koszty związane z wynajmem są zależne od tego na jak długo się samochód bierze. W przeciwnym wypadku to jest do siedmiu dni, a w przeciwnym razie na osiem czy czternaście.

amrmas22

Posty: 5

 
Jeżeli ktoś się interesuje wynajmem busów i to luksusowych to tutaj https://www.andrive.pl ma ofertę dla siebie. To jest właściwa firma do tego zadania. Sprawdźcie sami.

TeS

Posty: 19

 
Ceny są zależne od tego na jak długo się wynajmuje samochód, niemniej jednak również, co to za samochód. Wychodzę z założenia, iż skoro płacę to niech to będzie luksus i komfort.

Fiszerrr

Posty: 2

 
Trzeba pamiętać, że takie samochody bardzo często mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie sprawdzić, aby później nie było problemów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma problemów, ale zagranicę to już różnie z tym bywa.

Mier56

Posty: 4