przewozy do niemiec, znacie ?

przewozy do niemiec, znacie ?

Znacie kogoś, kto się zajmuje przewozami do niemiec z województwa pomorskiego? Zależy mi na usługach door to door. Oczywiście byłoby dobrze gdyby ceny były promocyjne.

guster

Posty: 1

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, iż jechało się do pracy, natomiast wielokrotnie jechałem po wozy. Jeżeli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, które mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

Franuś

Posty: 9

 
Uważam, że obecnie najtaniej będzie pojechać busem do niemiec. Zorganizowany transport jest tani i szybki. To kierowca zastanawia się jak ma trafić do celu, a nie my. Zawsze jak jadę do pracy to korzystam z busa. Wam również polecam taką formę transportu.

Dooog

Posty: 5

 
Jestem z tych, co wolą wybrać się busem do niemiec i mieć problem rozwiązany. Po co mam się stresować dojazdami? Będą korki i trzeba stać? Mnie to nie interesuje, a tak człowiek siedzi i myśli jak tu do celu dojechać.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Widziałem firmę zajmująca się transportem busami do niemiec z zachodniopomorskiego na stronie https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Sprawdźcie sobie czy warto z nimi współpracować czy może jednak nie?

Buła

Posty: 7

 
Busy to tani sposób na dostanie się nawet pod granicę z Francją, dlatego osobiście polecam takie rozwiązanie. Mnie zawsze się podoba w takim busie, bo mogą sobie odpoczywać. Jadę i niczym się nie przejmuje. Słucham muzyki albo oglądam filmy. Im niezwyklej komfortowy jest bus tym niezwyklej jestem z tego zadowolony.

namok

Posty: 4