mercedes v wynajem, dobra firma ?

mercedes v wynajem, dobra firma ?

Wiecie może czy ktoś ma mercedesa v na wynajem? Jedziemy na wycieczkę w siedem osób i jest mi taki samochód konieczny. Dajcie mi namiary na jakąś firmę.

100%UP

Posty: 1

 
Oferty są na wszystko. Trzeba tylko dobrze poszukać, a przekonacie się, że znajdziecie dokładnie to, co jest Wam potrzebne. Tym bardziej, jeśli macie nieograniczony na to budżet.

Lupusx

Posty: 15

 
Aut jest dużo do wyboru, zatem każdy na pewno coś dla siebie znajdzie. Nie korzystałem z takiego wynajmu, bo dla mnie jest za drogi. Kilka dni to już wydatek tysięcy pln, ale jeżeli zbierzecie się w większej grupie to na pewno będzie to opłacalne. Takie pojazdy można wynajmować z kierowcą albo bez kierowcy. To drugie jest tańsze.

Tomcio

Posty: 4

 
Wybierając taką firmę trzeba będzie sprawdzać, jakie ma pojazdy. To ma być luksus na kółkach. Wtedy wiemy, że wynajem takich samochodów nam się opłaca. Można wykorzystać taki samochód do celów prywatnych jak i biznesowych. Taka firma udostępnia każdemu samochód, dlatego z takiej oferty możemy skorzystać.

Rafałek34

Posty: 2

 
Nie trzeba mieć luksusowego busa żeby jechać na wakacje. Po co nam takie auto, na co dzień skoro ma stać. Kupno to ogromny wydatek, dlatego o sporo bardziej opłacalne będzie wybranie sobie wypożyczalni, która ma w ofercie luksusowe wozy w porządnej cenie.

Mix-

Posty: 6

 
Widziałem ofertę na wynajem busów w Krakowie w firmie https://www.andrive.pl. Zobaczcie sobie tę ofertę i sami zdecydujecie czy jest dla Was. Nie miałem okazji jeszcze brać samochodu od tej firmy, zatem Wam nie pomogę.

Bankowy

Posty: 2

 
Firma, która zajmuje się takimi busami powinna być bardzo dobrze przygotowana. Powinni mieć ofertę dla klientów prywatnych jak i dla biznesu, bo każdy będzie zadowolony i chętnie z tej oferty skorzysta. Cena w przypadku takich luksusowych samochodów nie jest niska, ale płacimy za to, co jest dla nas najlepsze.

Krzysio

Posty: 18

 
Jeżeli ma się pieniądze to w łatwy sposób można będzie odszukać to, czego szukamy. Porównujemy sobie oferty i sprawdzamy, jakie wyposażenie mają te samochody, jakie chcemy wynajmować. Wówczas dopasowujemy dokładnie to, co jest nam na teraz potrzebne.

namok

Posty: 3

 
Aut jest dużo do wyboru, dlatego każdy na pewno coś dla siebie znajdzie. Nie korzystałem z takiego wynajmu, bo dla mnie jest za drogi. Kilka dni to już wydatek tysięcy złotych, ale jeśli zbierzecie się w większej grupie to na pewno będzie to opłacalne. Takie samochody można wynajmować z kierowcą albo bez kierowcy. To drugie jest tańsze.

Anno Domini

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty takiej firmy i jestem bardzo zadowolony. Samochód ma wszystko, o czym można marzyć. Nigdy wcześniej nie miałem okazji jechać takim samochodem. To była dla mnie czysta przyjemność, która warta była każdej wydanej na to złotówki.

mikesmith0103

Posty: 3