Strona główna > Firmy > Tłumacz > Tłumaczenia tekstów prawniczych

Tłumaczenia tekstów prawniczych

Tłumaczenia tekstów prawniczych

Czy ktoś z was korzysta z usług biura tłumaczeń i jest w stanie polecić mi jakieś, które jest naprawdę solidne i godne zaufania a dodatkowo stosunkowo tanie?

Miner-ooo

Posty: 11

 
Od siebie najbardziej polecam Ci biuro: http://www.polglish.pl, jakie moim zdaniem jest dziś liderem jeśli chodzi o tłumaczenia tekstów ogólnych. Korzystam z niego już trochę czasu i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na usługach tego biura.

hybris4

Posty: 30

 
Tak samo jak Ty prowadzę sklep internetowy i całkiem niedawno zdecydowałem się na tłumaczenie zawartości całego sklepu i moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Od tego czasu pojawiło się paru zagranicznych klientów, którzy robią zakupy na faktycznie duże kwoty i dzięki temu moje zyski ważnie poszły w górę.

Oct714

Posty: 10

 
Ja osobiście wszystkie tłumaczenia tekstów medycznych zlecam do biur tłumaczeń i moim zdaniem jest to znakomite rozwiązanie. Jeśli nie znasz dobrze angielskiego to moim zdaniem jak najbardziej należałoby zdecydować się na doświadczone biura tłumaczeń.

gregcie@

Posty: 24

 
Od siebie polecam Ci zdecydować się na tłumaczenie zawartości sklepu internetowego ponieważ pozwoli Ci to zdobyć bardzo wielu nowych klientów, którzy z kolei przyczynią się do zwiększenia Twoich dochodów.

eloop

Posty: 15

 
Tak samo jak Ty prowadzę sklep internetowy i całkiem niedawno zdecydowałem się na tłumaczenie zawartości całego sklepu i moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Od tego czasu pojawiło się kilku zagranicznych klientów, którzy robią zakupy na naprawdę spore kwoty i dzięki temu moje zyski znacząco poszły w górę.

usek

Posty: 47

 
Osobiście z biur tłumaczeń korzystam już niesłychanie długo i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na zamówionych tłumaczeniach a więc jak najbardziej polecam Ci tego typu biura w szczególności, że są one dość tanie dzisiaj.

Piotr_21

Posty: 26

 
Z doświadczenia wiem, że tłumaczenie tekstów ogólnych przebiega niesłychanie prędko. Niewielka liczba czasu w Twojej sytuacji nie winna być więc dużym problemem albowiem jeśli zdecydujesz się na rzeczywiście idealne biuro tłumaczeń to teksty dostaniesz niesłychanie prędko.

Black_Riot

Posty: 23