Cennik biura tłumaczeń, gdzie się udać ?

Cennik biura tłumaczeń, gdzie się udać ?

Hej. Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie tego, jak w Waszych miastach wyglądają ceny biur tłumaczeń? Byłaby to dla mnie naprawdę bardzo cenna informacja.

missioo

Posty: 17

 
Dla mnie nieistotny ostatni pozostawał cennik tłumaczeń, bo potrzebowałem wykonać je na jeszcze tego samego dnia. Byłem gotowy zapłacić nawet więcej, ale na szczęście udało się wszystko załatwić w kilka godzin bez konieczności dodatkowych dopłat.

Mogę podać Wam namiary.

Malinka Moja

Posty: 15

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy biuro tłumaczeń i jego cennik jest w jakikolwiek stopniu negocjowany. Na szczęście trafiłem na dość elastyczne biuro, które przy gwarancji sporej ilości pracy ode mnie było w stanie nieco obniżyć mi stawki, co mnie bardzo ucieszyło.

Yuri20

Posty: 14

 
Początkowo ceny biur tłumaczeń mnie zszokowały. Dopiero później uświadomiłem sobie, że trafiłem na najdroższe biura.

Dopiero jakość usług firmy http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html uświadomiła mi, że takie tłumaczenia mogą być tanie, a jednocześnie wykonane na czas! :)

szymon2626

Posty: 21

 
Martwią mnie dzisiaj ceny tłumaczeń w moim mieście. Każdy dokument, który z racji własnej pracy muszę przetłumaczyć to kolejny koszt. Z kolei w biurach tłumaczeń nikt nie chce słyszeć o jakiekolwiek zniżce z uwagi na regularne zlecenia.

Jestem nieco zawiedziony.

Kitas

Posty: 17

 
Kilkukrotnie wpisywałem w wyszukiwarkę frazę tłumaczenia cennik i na praktycznie każdej stronie spotykałem się z innym cennikiem.

Dla formalności dodam, iż porównywałem ceny tłumaczeń z konkretnego języka, aby moje porównanie było bardziej miarodajne :)

Yuri20

Posty: 21

 
Sam niedawno pytałem o cennik biuro tłumaczeń, ale nie uzyskałem odpowiedzi przez e-mail. Dopiero, gdy do nich zadzwoniłem otrzymałem odpowiedź, że wszystko zależy od rodzaju dokumentu i ilości stron. Akurat mam kilkanaście stron do przetłumaczenia z języka angielskiego, więc wybór tłumaczy mam dość spory.

21gregorek

Posty: 15

 
Uważam, że decydując się na tłumaczenia cennik odgrywa ważną rolę, ale nie najważniejszą. Zawsze biorę pod uwagę to, jakie doświadczenie ma biuro tłumaczeń, a także czy posiada jakieś referencje od znanych firm bądź po prostu pozytywne opinie na lokalnym rynku. To najłatwiejsza metoda na weryfikację kompetencji biura :)

xirgan

Posty: 20

 
Kilkukrotnie sprawdzałem usługi tłumaczenia cennik, który ujrzałem zawsze zaskakiwał mnie na minus. Dopiero w moim lokalnym mieście odszukałem niewielkie biuro, jakie było w stanie przetłumaczy dokumenty nawet w kilka godzin, a ewentualnie na drugi dzień.

Cechowała ich niska cena.

Saren77

Posty: 19