Strona główna > Firmy > Tłumacz > tłumacz angielski warszawa, znacie?

tłumacz angielski warszawa, znacie?

tłumacz angielski warszawa, znacie?

Dzień dobry. Mam do przetłumaczenia ofertę handlową. Poszukuję biura tłumaczeń, które zajmuje się tłumaczeniami na angielski. Znacie? Polecacie jakieś? Piszcie. Czekam i dziękuję.

Fanatyk

Posty: 5

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

namok

Posty: 14

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, zatem pomyślałam, że w wypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy w przeciwnym razie, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

jesika

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam ludzi prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko fachowe biuro gwarantuje ci poufność danych.

byku65

Posty: 12

 
Jeżeli zależy Ci na rzeczywiście sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Proponują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i normalne w porządnej cenie.

umberko3

Posty: 17

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

Klaudi

Posty: 6

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość ważnych dokumentów, dlatego pewnie będzie mi potrzebny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, które tylko reklamuje się, że jest profesjonalne.

Fotnik2

Posty: 5

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę odnaleźć koniecznie niesłychanie dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

45-YYY

Posty: 29

 
Jak ktoś poszukuje tłumacza angielskiego, to piszcie. Mam doświadczenie we współpracy z kilkoma biurami we Wrocławiu, dlatego mogę podszepnąć, komu warto zaufać i które biuro ma rozsądne ceny :)

doprzodu67

Posty: 4