Strona główna > Firmy > Tłumacz > Czy w warszawie są jakieś dobre biura tłumaczeń ?

Czy w warszawie są jakieś dobre biura tłumaczeń ?

Czy w warszawie są jakieś dobre biura tłumaczeń ?

Hej. Czy macie jakąś metodę na to, aby otrzymać ekspresowe tłumaczenia od firmy, z którą współpracujecie?

mniszek5

Posty: 15

 
Niedawno pewne zlecenie wykonała dla mnie agencja tłumaczeń, o której najpierw sprawdzałem opinię.

Byłem zaskoczony profesjonalizmem, bowiem prędko otrzymałem wycenę, a w następnej kolejności, gdy zaakceptowałem warunki współpracy – umowę do podpisania. Później w krótkim czasie otrzymałem komplet przetłumaczonych dokumentów i mogłem z zadowoleniem rozliczyć się z firmą.

azbe

Posty: 28

 
Stosownie to nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi, jakie dotyczą tłumaczeń ekspresowych. Dla mnie to nic dziwnego, że taka forma współpracy jest niezwyklej kosztowna. Gwarantujecie sobie w umowie szybszy termin realizacji tłumaczenia = większy koszt. Dla mnie to jasne.

WimDer45

Posty: 32

 
Niedawno pewne zlecenie wykonała dla mnie agencja tłumaczeń, o której najpierw sprawdzałem opinię.

Byłem zaskoczony profesjonalizmem, ponieważ szybko otrzymałem wycenę, a następnie, gdy zaakceptowałem warunki współpracy – umowę do podpisania. Potem w krótkim czasie otrzymałem komplet przetłumaczonych dokumentów i mogłem z zadowoleniem rozliczyć się z firmą.

56_2014

Posty: 28

 
Dziś przedmiotem moich poszukiwań jest biuro tłumaczeń z rozsądnymi cenami. Kontaktowałem się już z kilkoma biurami, natomiast odpadły one w mojej opinii z powodu kiepskiego podejścia klienta.

Przyznam, że oceniłem to już po atmosferze rozmowy przez telefon.

Nikuś23

Posty: 16

 
Interesowała mnie niedawno agencja tłumaczeń w Warszawie. Zależało mi na usługach profesjonalistów, którzy bez problemu przetłumaczyli by specjalistyczne dokumenty. Chodziło o dokumentację techniczną.

Na szczęście udało mi się to zrobić w Warszawie w rozsądnej cenie.

Klarka34

Posty: 18

 
Najlepszy cennik tłumaczeń pisemnych znalazłem w ofercie tego biura: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html.

W ofercie posiadają zarówno tłumaczenia ekspresowe. Niezmiernie cenię sobie zarówno fakt, iż przesyłają oni bezpłatną wycenę zlecenia w zaledwie godzinę od jego przesłania.

Rzeczywiście polecam wszystkim, bowiem jeszcze mnie ani razu nie zawiedli :)

dobryrd

Posty: 22

 
Widzę, iż Waszym przedmiotem zainteresowania stały się ceny tłumaczeń pisemnych.

Mogę przytoczyć kwoty, które sam płaciłem. Było to około 30 złotych za tłumaczenie z języka angielskiego na polski, nieco drożej wychodziło przy tłumaczeniu w odwrotną stronę.

Himer56

Posty: 21

 
Biura tłumaczeń w Warszawie posiadają niesłychanie rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje możliwość przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej szanse, niemniej jednak dobrze wiedzieć, że istnieje taka szansa :)

Marysia

Posty: 25

 
Osobiście bardzo cenię sobie to, aby kontakt biura tłumaczeń stał na właściwym poziomie. Lubię zadzwonić i dowiedzieć się, na jakim etapie jest moje tłumaczenie.

Zwłaszcza, że zawsze zlecam dość sporą ilość dokumentów do tłumaczenia, więc muszę upewniać się, że wszystko będzie na czas.

chchiyan

Posty: 17