wymienić baterię w iphone w szczecinie

wymienić baterię w iphone w szczecinie

Gdzie najszybciej wymienię baterię w iPhone w Szczecinie? Zależy mi mocno na czasie, bo jestem teraz w drodze, pilne sprawy, a coś z telefonem się dzieje i chciałbym, żeby ktoś profesjonalnie zrobił przegląd.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Sprawna bateria to niestety, ale podstawa użyteczności. Niestety iPhone to specyficzny telefon, więc nawet samodzielnie trudno rozkręcić i tam wszystko wsadzić we właściwej pozycji. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Nie jest jednak, źle, jeżeli technik obejrzy raz na jakiś czas telefon.

hybris4

Posty: 19

 
Samodzielnie nie ma sensu się dłubać, bo bateria w iPhone znajduje się w specyficznym miejscu, inne podłączenie. Jak się sam zabierzesz to można uszkodzić płytę główną.

Jasio234

Posty: 19

 
Każda bateria ma ograniczone cykle ładowania, więc 2 lata to pewnie maksymalnie przy aktualnym zużyciu u przeciętnego człowieka.

beata77

Posty: 17

 
Dają gwarancję, nawet na wymianę baterii od ręki https://applemobile.pl/wymiana-baterii-w-iphone-ile-kosztuje-wymiana-baterii-w-iphone-serwis-iphone-szczecin-applemobile-pl/, więc w Szczecinie to się najbardziej opłaca, jeżeli masz iPhone od niedawna i się martwisz, czy wszystko ok. Z bateriami bywa różnie. Czasami właśnie od razu trzeba wymienić, bo z fabryczną coś jest nie tak. Miałem podobny problem, ale szybko ogarniesz.

AGDDDy1

Posty: 9

 
Użyteczność przeciętnej baterii w iPhone to może dwa lata. I to z dużą rezerwą. Wymieniam teraz raz na rok i wydaje mi się, że to jest optymalnie.

Lalka

Posty: 3