naprawa iphonapo zalaniu

naprawa iphonapo zalaniu

Sprawdzony godny zaufania serwis Apple jest mi potrzebny na wczoraj, najlepiej jeśli byłby to punkt w Szczecinie. Z góry dzięki za każdą podpowiedź i namiar!

Oleczka1

Posty: 3

 
Sam jestem w potrzebie bo mi telefon nawala, nie wiem w sumie co się dzieje ale internet zaczął mi szwankować. Wszystko jest cacy dopóki odtwarzam sobie filmy które są już gdzieś wrzucone, ale jak tylko próbuję odpalić jakiś stream online to wyskakuje błąd..

labuh

Posty: 9

 
Zacznie się lato to zaczną się masowe historie z zalewaniem telefonu...teraz zimą to jeszcze nie jest tak częste, ale jak wystartują ogródki piwne i tel będą sobie leżały na stolikach tuż obok szklanek, kufli, filiżinek itp. to ryzyko zalania podskoczy :) Sam rok temu naprawiałem iPhona 7 po zalaniu i wszystkim zajęli się fachowo na Wojska Polskiego w Szczecinie. Serwis można znaleźć przez applemobile.pl.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Na pewno ważną kwestią jest żeby serwis dawał jakąś gwarancję na swoje naprawy. To już o czymś świadczy, można potem firmę jakoś weryfikować i ewentualnie żądać powtórzenia naprawy albo zwrotu kosztów.

andrzej99

Posty: 18

 
Lepiej naprawić iPhona niż kupować nowy model ale to musi być naprawa solidnie zrobiona a nie na odlew, bo taka byle jaka reperacja to się skończy większą usterką i wtedy już nie będzie wyjścia i pozostanie tylko wymiana na nowy model.

codePerformance

Posty: 20

 
Ja mam znajomego który co kwartał ma jakieś przygody ze swoim iPhonem..ten jego sprzęt powinien być już dawno oddany do utylizacji tyle razy go zalał, czy stłukł, a on mimo wszystko ciągle działa...jakiś niezniszczalny model mu się trafił widocznie.

GGregbard

Posty: 13