gdzie naprawie iphona w Szczecinie

gdzie naprawie iphona w Szczecinie

Możecie mi polecić jakiś serwis, których będzie zajmował się naprawą urządzeń od Apple w Szczecinie, albo będzie miał opcję wysyłki urządzeń do nich?

namok

Posty: 1

 
U mnie naprawa uszkodzonego ekranu była w serwisie https://applemobile.pl/serwis-iphone-szczecin/. Świetne miejsce na naprawę wysyłałem do nich sprzęt oni mi odesłali naprawiony. Ogólnie wygoda, naprawa w sensownej cenie i co ważne z wykorzystaniem oryginalnych części.

alek5555

Posty: 10

 
Jak znajdziesz serwis, który ma doświadczenie i pracuje na oryginalnych częściach to wydaje mi się, że tam bez obaw będziesz mógł swój sprzęt od Apple naprawiać i taka naprawa będzie zrobiona na wysokim poziomie.

Nargil

Posty: 31

 
Staraj się wybrać taki serwis, który robi naprawy urządzeń od Apple i ma zarówno dobry sprzęt jak i też dostęp do odpowiednich części, które będą konieczne do dokonywania tego typu napraw.

Jjoannna

Posty: 24

 
Dobry serwis będzie pracował na oryginalnych częściach i to powinno być decydujące. Jeśli chodzi o opcję d2d to właściwie większość serwisów wykonujących naprawy elektroniki obecnie już taką ofertę ma przygotowaną.

mniszek67

Posty: 4

 
Faktycznie jest tych serwisów Apple sporo, ale na pewno jakość napraw warto sprawdzić nim wybierze się konkretny serwis, warto sprawdzić jak to wygląda i na jaką firmę warto się będzie zdecydować.

asu204

Posty: 2

 
Staraj się szukać serwisu, który typowo urządzeniami Apple się zajmuje. Obecnie to jest właśnie ta marka, która cieszy się największa popularnością jeśli chodzi o dokonywanie napraw więc warto będzie szukać takiego serwisu.

Black_Riot

Posty: 4