Wymiana ekranu iphone szczecin

Wymiana ekranu iphone szczecin

Gdzie się zgłosić do naprawy ekranu w iphone 8+ z odpowiednia kalibracją ALS? Zależy mi przede wszystkim na tym, aby odebrać telefon jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu w Szczecinie. Bardzo proszę o kontakt.

adam86

Posty: 8

 
W dobrych serwisach jest najczęściej bezpłatna diagnostyka, więc po porównaniu cenników dopiero się zdecydujesz.

BoGGo

Posty: 20

 
Po wymianie ekranu wypada sprawdzić, czy w ogóle ekran dobrze reaguje na dotyk. Poproś o profesjonalną diagnostykę, nawet niezależny, inny serwis.

kikiriki2k

Posty: 12

 
Bardzo dobrze o nieautoryzowanej wymianie ekranu w iphone'ach mówi ten artykuł https://http://applemobile.pl/apple-znow-uszkadza-telefony-po-nieautoryzowanej-wymianie-ekranu-tym-razem-wymieniajac-ekran-w-iphone-8-8-x-samemu-bezpowrotnie-uszkodzisz-swoj-smartfon-tuz-po-zainstalowaniu-ios-11-4-1-i-nowszego/. Przekonałem się dzięki niemu, że warto jednak stawiać na oryginalne części i przede wszystkim na konfigurację wstępną, żeby niczego nie stracić. Apple różne rzeczy teraz robi i czasami nie przewidzisz. Naprawa tylko w autoryzowanych punktach, a nie u kumpla, czy samodzielnie.

Gabat

Posty: 10

 
Upewnij się, czy serwis telefonów faktycznie korzysta z oryginalnych części, bo nie zawsze można rozpoznać.

serwertus

Posty: 15

 
Grunt, żeby nie uszkodzić układu scalonego, bo wtedy kaplica z niektórymi funkcjami. Szczególnie w iphone 8 i X to bardzo ważne

propek1

Posty: 15