naprawa szybki w iphonie

naprawa szybki w iphonie

Niestety w moim iphone face id nie działa, albo coś źle robię, ale prawdopodobnie nie działa, a mam potrzebę, żeby jednak włączyć i wykorzystać funkcję, głównie do zakupów. Jak waszym zdaniem najlepiej podejść do sprawy? Nie znam się też za bardzo na wycenach, więc przydałoby się poznać chociaż podstawy budowy tej technologii.

HaNzo

Posty: 1

 
Wszystko masz o naprawie Face ID w tym poradniku
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr , ale może źle używasz, dlatego wydaje Ci się, że nie działa. Warto właśnie porównać. Faktyczna przyczyna awarii to właśnie czasami złe korzystanie z narzędzia, ale generalnie i tak polecam kontakt z serwisem, bo się opłaca. Dostaniesz 180 dni gwarancji przy okazji.

Anielkka

Posty: 3

 
180 dni gwarancji to naprawdę długo i jestem wdzięczny za ten kontakt. Nawet nie wiedziałem, że można wysyłkowo naprawić. Człowiek codziennie się czegoś nowego uczy :)

ZaNK3R

Posty: 17

 
Śledzę ich od dawna i faktycznie nieźle omawiają różne rzeczy związane z marką Apple, w tym polecenia konkretnych modeli. Staram się kierować w życiu wiedzą od profesjonalistów i się nie zawiodłem na takim podejściu.

englandrm

Posty: 44

 
Jak się przyzwyczaisz do Face ID to faktycznie ciężko zrezygnować, a to jednak element dość wrażliwy na uszkodzenia. Nawet, jak spadnie Ci telefon, albo wejdzie w jakieś nietypowe wibracje to po sprawie. Dobra naprawa wydaje mi się wyrównuje braki fabryczne.

hubertus

Posty: 7

 
Też się z różnymi rzeczami do nich zgłaszałem i za każdym razem w tym samym tygodniu odbierałem telefon. Jak stacjonarnie to pewnie od ręki wiele rzeczy robią.

Rico

Posty: 4

 
Pewnie i tak cię czeka wymiana całego modułu ekranu, jeżeli już plamy są, albo utrata płynności działania. Ogólnie to można wszystko zrobić i to w normalnej cenie, ale pod warunkiem, że się zgłaszasz do wyspecjalizowanego serwisu.

hubertus

Posty: 3

 
Nic samodzielnie nie kombinuj z naprawą, tylko od razu do nich wysyłaj. Akurat się specjalizują, marka Apple głównie, wszystkie urządzenia, w tym najnowsze technologie.

Marioleczka

Posty: 20