XX Hej. Gdzie naprawić iPhona, iPada w Szczecinie? Znacie może jakieś autoryzowane serwisy? Podajcie mi adres lub jakiś kontakt. XX

XX Hej. Gdzie naprawić iPhona, iPada w Szczecinie? Znacie może jakieś autoryzowane serwisy? Podajcie mi adres lub jakiś kontakt. XX

Hej. Gdzie w Szczecinie naprawią mi zbitą szybkę w iPhonie? Ktoś może korzystał z takiej usługi i może polecić mi dobry, sprawdzony serwis?

syrena88

Posty: 13

 
Trochę ponad miesiąc temu wymieniałam szybkę w iPhonie 6S. Kolega polecił mi serwis AppleMobile przy Al. Wojska Polskiego ( http://applemobile.pl) i naprawdę jestem zadowolona z poziomu usługi. Szybkę wymieniono mi w jednym dniu – telefon zostawiłam rano, a odebrałam po pracy (nie miałam czasu czekać na wymianę).

gregcie@

Posty: 32

 
Dobry serwis niestety trudno znaleźć. Wydaje mi się, że czas dokonania naprawy zależy nie tylko od samego poziomu obsługi czy wiedzy serwisantów, ale i po prostu od ilości zleceń, które akurat ma firma.

repta32

Posty: 22

 
Niestety nie mogę doradzić Ci dobrego serwisu, bo nie jestem ze Szczecina, ale też niedawno naprawiałam iPhona po upadku (była zbita szybka) i usługę wykonali mi na poczekaniu, dlatego nie musisz się martwić, że na tydzień, czy dłużej pozostaniesz bez telefonu.

BrumBrum2

Posty: 29

 
Też kiedyś rozbiłam niechcący telefon (spadł i potoczył się po chodniku prosto na schody), ale on był już dość stary, dlatego nie naprawiałam tylko wymieniłam na nowy.

GF6

Posty: 20

 
Najlepiej poszukaj autoryzowanego serwisu Apple, wtedy masz gwarancję na wykonaną usługę.

Lupusx

Posty: 11

 
W Szczecinie znajdziesz bardzo dużo punktów zajmujących się serwisem telefonów (w tym także iPhonów). Wymiana stłuczonej szybki nie jest jakąś skomplikowaną naprawą, dlatego każdy serwis Ci ją wykona.

sgm56

Posty: 16

 
Niedawno naprawiałam iPhona po zalaniu i w serwisie był około 7 dni. Konsultant tłumaczył mi, że szybsza naprawa w przypadku zalania nie jest wskazana, bo urządzenie należy moczyć w specjalnych odczynnikach chemicznych przez dłuższy czas.

Lesny

Posty: 28