Strona główna > Rozrywka > Teatr > "Ostatni Klaps" - można się uśmiać

"Ostatni Klaps" - można się uśmiać

"Ostatni Klaps" - można się uśmiać

Hej. Ostatnio na filmweb.pl trafiłam na zapowiedź komedii „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo, wydaje mi się, że może ciekawie się zapowiadać. Co sądzicie na jej temat?

fasnnnn9898

Posty: 18

 
„Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo zebrał naprawdę dobre noty na pokazie przedpremierowym, zapowiedzi też ma dobre. Moim zdaniem temat fajnie się zapowiada i obsada też interesująca. Na pewno się wybiorę do kina, żeby zobaczyć czy naprawdę najlepsza polska komedia ostatnich lat to jest.

skupicccc24

Posty: 41

 
Coś słyszałam o nowej komedii Mariusza Pujszo, ale szczerze mówiąc to nie widziałam jeszcze żadnego jego filmu. Co on nakręcił? Wiecie może?

gregcie@

Posty: 18

 
Po opisie i zapowiedziach „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo wydaje mi się naprawdę ciekawy. Film reklamowany jest jako najlepsze polska komedia ostatnich lat. Obsada fajna, temat też świeży, więc może być ciekawie. Niektórych z pewnością zainteresuje też Frytka w roli głównej.

camwe22

Posty: 21

 
„Ostatni Klaps” całkiem fajnie się zapowiada. Świetnie dobrana obsada – Maja Frykowska, Zbigniew Buczkowski, Michał Milewicz, no i Mariusz Pujszo. Do tego świeża fabuła, więc może być naprawdę ciekawa komedia. Ja na pewno wybiorę się.

Wariat

Posty: 24

 
„Ostatni Klaps” naprawdę nieźle się zapowiada i na pewno wybiorę się, jak tylko wejdzie do kin. Ciekawa jestem, czy film będzie tak śmieszny, jak zapowiedzi, fajny, dwuznaczny plakat go promuje i piosenka, więc zobaczymy, czy taki hit rzeczywiście będzie.

Kitas

Posty: 16