Strona główna > Rozrywka > Teatr > Filmy online

Filmy online

Filmy online

Na jakim portalu z filmami są częste aktualizacje seriali i najnowszych pozycji? Dajcie znać proszę.

Posty: 3

 
Najlepiej sobie wykupić konto premium. Wtedy nikt się nie czepia i nie blokują transferów. Jak jest dużo użytkowników do oglądania filmów, szczególnie weekendami to bez premium już praktycznie nie obejrzysz. Tyle ludzi jest w sieci ;)

RAK-Buuu

Posty: 3

 
Z tych trzech moich najlepszych serwisów do oglądania filmów online to na pewno ekino-tv.pl. Prowadzą solidny ranking filmów, więc jak tracę inspirację to sobie tam wchodzę i przeglądam bazę. Intuicyjnie to wygląda wszystko u nich. Na pewno lepiej niż u konkurencji. Do tego nie zaobserwowałem żadnych dziwnych blokad transferów, czy wkurzających wyskakujących okienek.

matek562

Posty: 12

 
Ten rynek filmów online nigdy nie zniknie, bo jest z niego za duży ruch, przychody z reklam i inne profity, więc już tak się tymi autorskimi prawami nie martwcie ;)

ZaNK3R

Posty: 34

 
Pewnie rynek się wyrówna, a większość takich portali będzie się finansowała tylko z premium.

LLardmen

Posty: 15

 
Jak dla mnie premium w granicach 10 – 20 złotych miesięcznie jest do udźwignięcia. Najlepiej, żeby portale z filmami online dogadywały się z wydawcami. To wyjdzie na dobre wszystkim.

Wielki Duch

Posty: 16

 
Mam nadzieję, że przez te najnowsze zmiany w polityce praw autorskich nie pozamykają moich ulubionych portali z filmami.

czesteruś34

Posty: 12