Nie lubię TV ale lubię ciekawe informacje !

Nie lubię TV ale lubię ciekawe informacje !

Cześć, szukam dobrej motywacji. Dobrze na mnie działają filmy opisujące osób z jakąś pasją...Wiecie, gdzie mogę takie video znaleźć? Mogą to być filmy o sportowcach, biznesmenach, ludziach kultury itd.

Basienk45

Posty: 36

 
Jest kilka stron poświęconych jedynie Lubelszczyźnie w sieci. Ja bym Ci polecił sprawdzić serwisy naszych lokalnych gazet i rozgłośni radiowych. Tam zawsze się znajdzie jakieś fajne video. Ludzie z radia i prasy wiedzą wyśmienicie, że najwięcej wyświetleń będzie miał właśnie materiał filmowy, zaś nie samo audio, albo sam tekst.

bienkus22

Posty: 29

 
Hej, co do pierwszej ligi żużla, to tam nie ma co oglądać...słabizna panie słabizna:P Jeszcze dekadę temu to faktycznie był poziom w naszym rodzimym żużlu niezwykle wysoki, ale to już historia, dziś wszystko idzie w kierunku poziomu piłki nożnej...Ja tam za oglądaniem żużla akurat nie tęsknię.

englandrm

Posty: 44

 
Hehe, o ciekawych ludziach to ja nie muszę wcale filmików oglądać. U mnie w bloku to jest prawdziwy skansen ciekawych osobowości:P Jeden sąsiad ma takie hobby, że rzuca swoim chomikiem z drugiego piętra chcąc go nauczyć latać chyba...Inny kolekcjonuje drewniane chlebaki...dziwne, że jeszcze żadna telewizja tutaj nie przyjechała;)

wujtom

Posty: 38

 
Niezmiernie lubię sobie obejrzeć jakiś reportaż o ciekawych ludziach. Wbrew pozorom w wielu przypadkach tacy zwykli niezwyczajni mieszkają gdzieś obok nas. Ostatnio niezwykle fajny reportaż o człowieku, który mnie zainspirował do starania obejrzałem na portalu http://www.itvl.pl. Mają tam wiele ciekawych filmów, dla każdego coś fajnego. Z tego co widziałem jest dobrze rozwinięty dział z relacjami sportowymi.

usek

Posty: 45

 
Prawdą jest, iż brakuje żużla w tv, lecz w necie też go nie ma za dużo. Nie wiem czemu tak się dzieje, przecież to mega elektryzujący i ciekawy sport. Zdecydowanie się więcej dzieje podczas takiego meczu, niż jak piłkarzyki pudłują do pustej bramki...Mamy sukcesy na żużlu, mamy najlepszych na świecie zawodników, natomiast w mediach czarnego sportu tyle co kot napłakał. Dziwne.

Tallulah32

Posty: 38

 
No ja też nie tak dawno zacząłem się interesować zdrowym stylem życia. Poszukiwałem jakiś porad i instrukcji związanych z dietą i sportową aktywnością. Tak właśnie dotarłem do filmików na stronie www.itvl.pl. Mnóstwo mi one dały cennych informacji, bez których pewnie nic w swoim życiu bym nie zmienił. Nieraz niezbędny jest człowiekowi taki bodziec do poczynania w postaci inspirującego video.

Bernatsti

Posty: 39

 
Powiem tak – porządny reportaż wcale nie jest tak prosto wykonać. Jest to troszkę taki mały film, więc faktycznie trzeba się troszkę napracować, żeby taka relacja miała ręce i nogi. Stąd tak mało interesujących filmów w sieci. Sam się kiedyś tym parałem i wiem ile pochłania to czasu i energii. Jak się nie ma wsparcia finansowego to trudno coś sklecić, co by się dało oglądać.

ZoZo333

Posty: 34