Gdzie - manicure wrocław

Gdzie - manicure wrocław

Cześć. Polećcie mi jakieś fajne salony kosmetyczne we Wrocławiu. Szukam miejsca, gdzie mogłabym zrobić profesjonalny manicure i pedicure. Doradzicie coś?

amrmas22

Posty: 11

 
Przypadkiem trafiłam na ofertę salonu www.manicurepedicurewroclaw.pl . Dużym plusem jest nie tylko jakość zabiegów, ale i wystrój samego salonu. Jest klimatyczny, przytulny, fajnie przemyślany. Manicure wykonują na specjalnym fotelu SPA Deluxe. Polecam wszystkim, którzy chcą naprawdę zrelaksować się podczas zabiegu.

Lupusx

Posty: 19

 
We Wrocławiu znajdziesz naprawdę bardo duży wybór zabiegów manicure i pedicure. Może porównaj ceny i pod tym kątem wybierz odpowiedni salon dla siebie.

danka33

Posty: 7

 
Ja zawsze wybieram gabinet kosmetyczny znajdujący się w pobliżu mojego domu i naprawdę jestem zadowolona z oferty. Zabiegi są wykonywane szybko, starannie, miejsce jest fajnie urządzone, przytulne (naprawdę chce się tam przebywać).

johncena67

Posty: 14

 
Od jakiegoś czasu robię tylko manicure hybrydowy, jest trwały, paznokcie bardzo ładnie się prezentują, lakier nie odpryskuje z płytki.

Yuri20

Posty: 13

 
Przyzwyczaiłam się do jednokolorowych paznokci lub manicure francuskiego. Jakoś nie mogą przekonać się do modnych teraz wzorków.

Bany07

Posty: 25