depilacja laserowa w Gdańsku, polecicie ?

depilacja laserowa w Gdańsku, polecicie ?

Zastanawiam się nad tym czy depilacja laserowa boli? Jeżeli korzystaliście już z takiej depilacji to dajcie znać. Podzielcie się wrażeniami, albowiem trochę bólu się boję i nie wiem czy się na to decydować czy nie.

Miki

Posty: 3

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Oklimas

Posty: 4

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Pzengota

Posty: 7

 
Nie znoszę mieć włosów, dlatego mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, ale na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zdziałać naprawdę cuda. Polecam dla osób, które nie chcą codziennie się golić albo wyrywać włosów.

Marioleczka 

Posty: 6

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

syrena88

Posty: 10

 
Lubię być naturalna, dlatego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, natomiast chyba był jakiś słaby, bowiem dopiero po kilku razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, iż jeżeli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Każdego dnia golenie raczej nie ma sensu, bowiem to strata czasu.

doprzodu67

Posty: 11

 
Miałam lekki wąsik i niestety każdego dnia wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, iż poszłam na taki zabieg laserem, bo mam kłopot rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym niezwyklej, iż musiałam tam być kilka razy, natomiast komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

NEO-MAxi34

Posty: 11