Włosy podatne na farbowanie

Włosy podatne na farbowanie

Niepotrzebnie ścięłam włosy i bardzo tego żałuję. Chciałabym wrócić do długich i pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie podpięcie podobnych włosów, jak miałam wcześniej.

Czy waszym zdaniem to dobry pomysł i gdzie mam szukać dobrych ofert?

Klaudi

Posty: 24

 
Włosy europejskie słowiańskie są według mnie najlepsze. Wystarczy spojrzeć na cenę, ale jakość idzie tutaj w parze. Jeżeli możesz kupić tego typu włosy nawet się nie zastanawiaj. Teraz na rynku rządzą syntetyki lub włosy pochodzenia azjatyckiego.

Niespodzianka, co?

Dresik

Posty: 27

 
Idealnie układają się włosy słowiańskie. Przedłużenie wykonuj w salonie z potwierdzonym doświadczeniem. Ja raz poszłam do taniego i niestety po zdjęciu przypinek miałam na głowie kiepską sytuację. W każdym razie warto spróbować. Kilka miesięcy pochodzić z bujną czupryną :)

Trasiek2

Posty: 28

 
Ja niestety musiałam iść na szkolenie dedykowane nakładaniu włosów. Sama nie radziłam sobie z ich przygotowaniem. Warto poznać zaufaną fryzjerkę, która krok po kroku wytłumaczy proces nakładania. Będziesz wiedziała też, jak stoisz z kosztami i terminem ich przydatności.

Fajaaa

Posty: 38

 
Marka www.smeggi.pl w kategorii włosów naturalnych jest nie do pobicia. Mówię to, jako zawodowa fryzjerka, która ma na co dzień styczność z ich produktami. Przede wszystkim bardzo trudno znaleźć w pełni naturalne włosy. Po drugie muszą być mięciutkie i podatne na zabiegi fryzjerskie.

Według mnie marka Smeggi Slavika to rozwiązanie, jakiego szukasz.

Orange444

Posty: 29

 
Musisz poznać różnicę między włosami przypinanymi syntetycznymi, a naturalnie ścinanymi z głowy. Po prostu inna bajka i długoterminowe zastosowanie. Możesz kupić sama, ale później dobrze, żeby znajoma fryzjerka nauczyła cię najlepiej przypiąć włoski. Później się przyzwyczaisz i wejdzie w krew. Taka czynność zajmuje maksymalnie kilka minut.

sttachu4

Posty: 35

 
Duży wybór włosów naturalnych, głównie słowiańskich w pełni dziewiczych znajdziesz na www.smeggi.pl. Sama używam grubych pasm. Są moim zdaniem bardzo plastyczne i nadają się do wszystkich zabiegów, jakie standardowo robisz na włosach. Bardzo wytrzymałe. Na pewno wykorzystasz je przez długi czas :)
Życzę dobrego wyboru.

eGoogle

Posty: 23

 
Polecam włosy europejskie i słowiańskie, dobrane idealnie pod twój naturalny kolor. Zobacz, czy włosy ci się nie zsuwają z głowy. Dla mnie to był duży kłopot, jak zamawiałam tańsze :)

Pelo_er

Posty: 29