Komputery poleasingowe, gdzie kupujecie?

Komputery poleasingowe, gdzie kupujecie?

Jestem na etapie zakupu komputera poleasingowego. Tzn. mam taki zamiar, a szukam sprawdzonych adresów. Jak coś znacie, to piszcie.

Madzia

Posty: 12

 
My do swojej nowo powstałej firmy kupiliśmy dell optiplex 780. Doskonale radzą sobie z nimi pracownicy i chwalą ten sprzęt. Także gorąco polecamy taki zakup.

namok

Posty: 12

 
Też noszę się z zamiarem zakupu dell optiplex 780. Fajny komputer do domu, gdy nie ma się jakichś dużych wymagań. Można na nim obejrzeć filmy, posłuchać muzyki i korzystać z internetu. Mnie wystarczy.

Klaudi

Posty: 22

 
Mam cel skłonić rodziców na dell optiplex 780. Generalnie nie jest drogi, a odnalazłam w sieci sklep z używanym sprzętem, takim poleasingowym i wyjdzie jeszcze taniej. Kolega, który zna się na komputerach, polecił mi, iż bez obaw można sięgnąć z takiego zakupu. Wreszcie nie będę musiała korzystać ze sprzętu brata.

Złoty

Posty: 14

 
Mam zamiar namówić rodziców na dell optiplex 780. Ogólnie nie jest drogi, a znalazłam w sieci sklep z używanym sprzętem, takim poleasingowym i wyjdzie jeszcze taniej. Kolega, który zna się na komputerach, polecił mi, że bez obaw można skorzystać z takiego zakupu. Wreszcie nie będę musiała korzystać ze sprzętu brata.

345_14

Posty: 18

 
Domowe potrzeby bywają czasami nieco większe w kwestii sprzętu komputerowego. Dobrze wiem o tym, bowiem mam syna, który co rusz coś wymienia w swoim komputerze. Ale polecam zakup komputera poleasingowego, bowiem taki właśnie nabyliśmy synowi i jest niesłychanie zadowolony.

Daniel.E

Posty: 24

 
Swój dell optiplex 780 kupiłem u sprawdzonej firmy http://www.delllow.com. Nie służy zdecydowanie do gier, chyba żeby w nim dużo zmienić. Wszystko też zależy od zasilacza, jak będziesz miał słaby to nie zmienisz karty graficznej.

Po więcej informacji zapraszam na PW.

Wygodniśś

Posty: 34

 
Sporo jest firm, które odkupują sprzęt i staje się on w ich rękach choćby komputerami poleasingowymi. Jest to pewne wyjście dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na pozyskaniu kompa. Szczególnie do domowego użytku i dla dzieciaków. Ja bym jednak nie ryzykował. Chyba, że przemówiłyby do mnie opinie i długość gwarancji.

Działaecki

Posty: 33

 
Kumpel działa na komputerach używanych. Nie narzeka. A ma je już ho ho. Z początku byłem sceptycznie nastawiony, ale widać jest ok. Niektóre sklepy dają dość długą gwarancję, a to się w tej branży najbardziej chyba liczy.

Pamooko

Posty: 25