Strona główna > Elektronika w palcu > Stacjonarne komputery > obsługa IT jednostek medycznych

obsługa IT jednostek medycznych

obsługa IT jednostek medycznych

Czy znacie firmę, która może się zająć naprawą sprzętu komputerowego, a jednocześnie dostarczyć mi urządzenia zastępcze, aby nie narazić się na utratę moich dotychczasowych zleceń?

BoGGo

Posty: 20

 
Informatyk w pracy robi, co mu każesz i rzadko chce mu się rozwijać innowacyjne projekty. Idziesz do firmy zajmującej się usługą serwisową firm i dostajesz cały plan modernizacji, dopasowany do budżetu. Poza tym teraz, jak cię przyłapie ktoś na złym zabezpieczeniu danych to finansowo się z karami nie wyrobisz.

Damiano

Posty: 25

 
Podpisuj w razie czego umowę o ochronie poufnych informacji, bo niektóre serwisy mogą wykorzystać bez twojej zgody pewne rozwiązania już stosowane.

visca

Posty: 32

 
Warto zainwestować w zaawansowany system informatyczny archiwizujący i analizujący dane. Ja w ten sposób zwolniłem pięciu pracowników. Zostało tylko dwóch kumatych. Zainwestowałem sporo, ale wyjąłem już znacznie więcej. Polecam outsourcing IT każdemu, ale pod warunkiem, że nie zatrudniacie studenciaków na lewo.

yarpen2

Posty: 37

 
Ja zawsze byłem zwolennikiem inwestycji w dobry, bezawaryjny sprzęt z rozszerzoną gwarancją. Dzięki temu przez kilka lat możesz uniknąć kosztów serwisowania.
Dobry serwis komputerowy to cudowna sprawa. Mnie fachowiec przekonał do przejścia z windowsa na linuxa. Mam też znacznie mniej problemów technicznych.

El2CzupakaBra

Posty: 25

 
Naprawa sprzętu komputerowego (pilna) zlecona firmie Progress (www.serwiskomputerowy.pl)

Nazswi45

Posty: 23

 
Radziłbym nie tyle kierować się kwalifikacjami, co referencjami od już obsłużonych klientów. Poproś firmę serwisową, aby ci ewentualnie numer do kontrahenta udostępniła. Będziesz wiedział, na czym stoisz.

FOTOhihi

Posty: 33

 
W małej firmie zatrudnienie informatyka kosztuje w granicach 3000-4000 złotych. Warto postawić na outsourcing IT, ale też w połączeniu ze szkoleniami informatycznymi kadry. U mnie niektórzy ludzie podłapali temat i sami radzą sobie z podstawowymi usterkami.

SkinNer7

Posty: 12

 
Z doświadczenia wiem, że najlepsze serwisy komputerowe zarządzają sklepami internetowymi i specjalizują się w obsłudze firm. Takich podmiotów szukaj, a się nie zawiedziesz.

kamillysiakk

Posty: 31

 
Wszystkie komputery naprawi firma Progress - www.serwiskomputerowy.pl. Miałem z nią do czynienia podczas naprawy notebooka kupionego za 16 000 zł, specjalnie do wykonywania projektów (architektura, projektowanie wnętrz). Matryca i coś w środku uległo awarii. Naprawa zajęła chyba 3 dni i od tamtej pory po trzech latach nie widzę żadnych skutków ubocznych.

Vez

Posty: 22