Potrzebuje na już, fajnego wygaszacza ekranu !

Potrzebuje na już, fajnego wygaszacza ekranu !

Witam wszystkich użytkowników! Mam sprawę :) Mógłbym sobie ustawić jakiś niebanalny wygaszacz ekranu, tylko, że nie mam pojęcia gdzie takie coś można znaleźć. Potrzebne strony z wygaszaczami za darmo!

wielgi

Posty: 35

 
Mi ekran najlepiej wygasza bateria, jaka pada już tak prędko, że masakra. Pół godziny bez podłączenia i po baterii. A tak na serio, to wygaszacz fajna rzecz. Najlepsze były jeszcze w tych starych systemach operacyjnych, w starym poczciwym Windows 95 niezłe były graficzki :)

ghjss

Posty: 37

 
O ile szukasz czegoś rzeczywiście super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z której sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki nowomodne, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Oczywiście za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niezmiernie podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, też rzeczywiście fajna opcja.

anex

Posty: 25

 
Sam nie korzystam z wygaszacza, ale u mnie w pracy trochę osób sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre z nich mają fajną dowcipną grafikę, różne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

Hoteowo24h

Posty: 30

 
Jeśli szukasz czegoś rzeczywiście super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z jakiej sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki nowoczesne, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Oczywiście za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niesłychanie podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, także rzeczywiście fajna opcja.

Eukalipto

Posty: 41

 
Dobra rzecz taki wygaszacz, mi tam się sprawdza, lubię jak mi coś miga fajnie:) Lubię sobie fotki swoich bliskich ustawić jak jestem w pracy, zawsze to miło okres leci. Mój wygaszacz sobie ściągnąłem za darmo ze strony deskflow.pl.

Polecam, bo są to rzeczywiście jedyne w swoim rodzaju grafiki, z modułami takimi jak zegar, a nawet horoskop. Ściąganie zajmuje tutaj chwilę, nie ma jakiś kodów, przelewów, smsów i innego badziewia.

mati

Posty: 45