ZAPRASZAM

Forum z wiedzą dla przyszłych klientów

Targi Gardenia

Strona główna > Dom i ogród > Rośliny ogrodowe > Targi Gardenia

Targi Gardenia

26.01.2016 15:03:50 

Byliście w zeszłym roku na targach GARDENIA? Co Wam się najbardziej podobało?

26.01.2016 20:20:49 

Ja się wybieram! W zeszłym roku prawdziwą furorę zrobiło stoisko firmy Agrecol ze względu na niesamowicie kompetenty zespół i możliwość zdobycia bardzo cennych informacji na temat ochrony i pielęgnacji. W najgorętszych momentach trudno było się tam dostać do stolika, ale warto było. Już się nie mogę doczekać nastepnych targów.

27.01.2016 12:48:40 

Jeżdżę co roku. Idealny termin – zanim zacznie się wiosna, doskonała okazja, by się przygotować do sezonu, zarówno jeśli chodzi o nowe pomysły, jak i zakupy potrzenych rzeczy :). W dodatku zawsze wyjeżdżam stamtąd z całą torbą świetnych prezentów, więc warto! W zeszłym roku dostałem też bardzo cenny poradnik o ochronie roślin od firmy Agrecol, przydał się. Ktoś wie może, czy w tym roku też coś takiego przygotowali czy będzie to samo?

28.01.2016 10:24:45 

Miła impreza, oczywiście, że lepiej być niż nie być, jeśli ktoś poważnie traktuje swoją pasję. Mam piękny ogród od lat, wiem już bardzo wiele o roślinach, ale wciążsie dowiaduję nowych rzeczy. Nikt nie może być w tym temacie alfą i omegą, bo przecież producenci wciąż wymyślają nowe sposoby ochrony roślin, nowe preparaty, gadżety, akcesoria. Dla ludzi zawodowo zajmujących się ogrodnictwem – obowiązkowe wydarzenie, bez dwóch zdań.

29.01.2016 11:59:45 

W mojej opinii – ważne wydarzenie w "kalendarzu ogrodnika". Dobra powtórka wiedzy przed sezonem, okazja do obkupienia się, zebrania prezentów i ciekawych materiałów (przydał mi się zwłaszcza niewielki poradnik Agrecola o ochronie roślin, jasne, że można wiele rzeczy wyczytać w internecie, ale jednak dobrze mieć coś takiego pod ręką po prostu), ale przede wszystkim baza pomysłów. Hitem był dla mnie turniej ogrodniczy :)

30.01.2016 10:27:12 

Jeździmy z żoną zawsze, jest okazja, by porozmawiać z innymi "maniakami" :). Lubię stoiska Agrecola, ładne, sprawnie zorganizowane, dają praktyczne i pomysłowe prezenty zawsze.

31.01.2016 18:51:51 

Świetna, sympatyczna impreza. Spotkania z ludźmi z branży zawsze są tam bardzo owocne. Polecam też zwiedzającym hobbystom, a nawet ludziom, którzy nie interesują się specjalnie ogrodnictwem. Kopalnia pomysłów i inspiracji – jak urządzić ogród, jakie kupić akcesoria czy rośliny, jak pielęgnować i chronić te drugie (tu zwłaszcza polecam stoisko firmy Agrecol, doskonale zorganizowane, pracują tam bardzo pomocni ludzie, profesjonaliści, jeśli ktoś ma jakieś pytania nt. pielęgnacji, to tam na pewno pomogą i doradzą).

01.02.2016 23:58:35 

Byłem rok temu, teraz też się wybieram. Podobały mi się nie tylko stoiska stricte ogrodnicze, ale też bufet Republiki Słonecznej i cudowne rzeczy ze starego drewna. Merytorycznie dla mnie najcenniejsze – i tam chyba najwięcej czasu spędziłem – nowoczesne i zarazem przytulne zielone stoisko firmy Agrecol. Cieszę się, że w tym roku też będą, bo znów mam mnóstwo pytań.

02.02.2016 20:50:41 

Ja zapamiętałem zwłaszcza turniej ogrodniczy! Świetna zabawa! Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto jechać – pewnie, że tak! Zarówno jako wystawca jak i zwiedzający. Nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna działać na tym obszarze.

Ostatnio dodane posty

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny, to wykonaj aranżację roślin w lokalu w Krakowie przez fachowe firmy. Doświadczone osoby wiedzą, jak przystosować salon, aby klienci byli z niego zadowoleni i polecali go innym.

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny, to wykonaj aranżację roślin w lokalu w Krakowie przez doświadczone firmy. Profesjonalne osoby wiedzą, jak przystosować salon, aby klienci byli z niego zadowoleni i polecali go innym.

Aranżacja kwiatów w galerii handlowej w Krakowie jest dobrym rozwiązaniem. Zapewnia to doskonałą przestrzeń do spędzania miło czasu. Zaleca się wybranie konkretnej firmy do wykorzystania przy projektowaniu aranżacja kwiatów w galerii.

© Copyright Forumzwiedza.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.