Strona główna > Dom i ogród > Rośliny ogrodowe > Kora ogrodowa hurtem, jaka firma ?

Kora ogrodowa hurtem, jaka firma ?

Kora ogrodowa hurtem, jaka firma ?

Witam, poszukuję sprzedaży kory ogrodowej w Bydgoszczy. Wiem, że nietrudno odnaleźć w sieci, lecz chodzi mi o sprawdzone miejsce. Jak znacie firmę godną polecenia, czekam i dziękuję.

giurent

Posty: 9

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

Makus16

Posty: 34

 
Tutaj mają bardzo dobrej jakości korę sosnową http://www.kora-ogrodowa.net. Już parę razy u nich kupowałem i zawsze jest ta sama dobra jakość. Poza tym cenowo mi odpowiada, dowóz zawsze na czas w terminie.

Jasio234

Posty: 19

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, ale i tak nie jest drogo.

ewa

Posty: 18

 
No nie bardzo bym wierzył w tak dobrą ofertę bez oczywiście jej wcześniejszego sprawdzenia. Już kilka razy polecano mi dobrego producenta kory ogrodowej w hurcie, a później okazało się, że jednak jakość jest kiepska. Więc jak się nie przekonasz na własnej skórze, to się nie przekonasz.

eloop

Posty: 15

 
Niezwykle się cieszę i dziękuję za pomoc w odszukaniu faktycznie wartościowej hurtowni kory ogrodowej. Jednak co producent to producent. Jeszcze raz ładne dzięki.

Oct714

Posty: 16

 
Też biorę korę prosto od producenta kory. To już taka zaufana współpraca, dlatego nie szukam nigdzie indziej. Ogólnie można powiedzieć, że producenci bardziej starają się, żeby nie schrzanić jakości, więc to chyba najlepsze miejsce do zakupów kory do ściółkowania.

Aniusiaaa1

Posty: 19

 
No to niesłychanie dziękuję za nakaz. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, że najlepsza jest zwykła kora.

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 10

 
Super oferta. Dobra cena i to mnie najbardziej cieszy, bo w tym sezonie nie będę grzeszył ekstra budżetem. Jak dla mnie każda oferta powinna być taka rewelacyjna, jak ta kory ogrodowej hurtem.

MisiekKce

Posty: 21

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, lecz i tak nie jest drogo.

olimpios4

Posty: 19