Strona główna > Dom i ogród > Rośliny ogrodowe > Sadzonki krzewy ozdobne

Sadzonki krzewy ozdobne

Sadzonki krzewy ozdobne

Jeśli możecie polecić mi konkretnego, rzetelnego sprzedawcę świerku srebrnego, to niezmiernie dziękuję za pomoc. Wiem, iż nieliczni go proponują i mają wysokiej jakości te drzewa.

Dresik

Posty: 9

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już nabyte, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

M1CH47

Posty: 21

 
Tutaj mają rzeczywiście porządne sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, natomiast w ogóle generalnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

wisła22

Posty: 9

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

tigra32

Posty: 8

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

Damiano

Posty: 12

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną niezwykle wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

mnichhhu8

Posty: 10

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

alibaster5

Posty: 16

 
Mają wyborne odmiany sadzonek krzewów ozdobnych. Nawet bardzo oryginalnych okazów. Swoją drogą moje posadziłam w ogrodzie już w tamtym roku i zobaczymy co będzie z nich w sezonie. Zakupiłam mrozoodporne odmiany, podobno są bardzo wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne, czas pokaże :) Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 17

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

codePerformance

Posty: 10

 
Odnośnie cen sadzonek krzewów ozdobnych to są inne i wcale nie do końca w marketach najniższe. Ja nie korzystam z marketowych propozycji, wolę sadzonki od producentów.

jagieloniab0000

Posty: 11