Strona główna > Dom i ogród > Rośliny ogrodowe > Kora sosnowa luzem, dobra firma

Kora sosnowa luzem, dobra firma

Kora sosnowa luzem, dobra firma

Witajcie, czy ktoś kiedyś kupował korę ogrodową? Opłaca się z tego korzystać? Czy może wybrać coś innego, proszę o porady.

Z góry dziękuję za pomoc.

dobryrd

Posty: 22

 
Cześć, poszukuje jakiegoś dobrego sklepu, w którym znajdę korę sosnową pod krzewy. Zależy mi bardzo na jakości oraz na przystępnej cenie. Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat oraz bardzo proszę o opinię na temat kory sosnowej.

Pozdrawiam i dziękuję.

Abaddon!123

Posty: 35

 
Hej, możecie mi powiedzieć coś więcej na temat kory sosnowej? Mam zamiar ja kupić hurtem jednak jeszcze trochę się waham. Mogą wypowiedzieć się na dany temat te osoby, które posiadają w ogródkach dany produkt?

Będę niezmiernie wdzięczna. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie informacje oraz pozdrawiam.

ooops65

Posty: 27

 
Moja mama bardzo pilnie poszukuje kory sosnowej, chce ją zakupić gdyż usłyszała, że dzięki niej jej krzewy będą miały odpowiednią wilgoć latem a zimą ciepło, które nie pozwoli na zmarznięcie korzonkom. Dlatego proszę was bardzo abyście poradzili nam gdzie najlepiej będzie kupić daną rzecz? Zależy nam szczególnie na przystępnej cenie.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Pięknaaa12

Posty: 42

 
Witaj, jakiś rok robiłem małą rewolucję w ogrodzie, kora sosnowa to świetny wybór. Doskonale komponuje się z innymi elementami ogrodu. Kupiłem to wtedy w markecie, z tego co pamiętam cena była dość okazyjna.

Życzę powodzenia w dalszych działaniach.

uiids

Posty: 35

 
Cześć, poszukuje jakiegoś prostego i w miarę taniego rozwiązania, która pomoże mi w utrzymaniu pięknego ogródka. Nie mam czasu na codzienne pielenie więc poszukuje jakiegoś skutecznego środka, możecie mi pomóc? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

icee

Posty: 24