drzewa owocowe sadzonki, szukam !!

drzewa owocowe sadzonki, szukam !!

Co sądzicie o świerku srebrnym w ogrodzie? Jeżeli orientujecie się, jak wygląda jego uprawa, piszcie. Podoba mi się, niemniej jednak nie wiem, czy się przyjmie w naszych warunkach. Gdzie kupić sadzonki?

piekniśś

Posty: 9

 
Szukam sadzonek w hurcie. Jak tylko macie jakiegoś sprawdzonego producenta, to czekam. Mam w planach zakup krzewów owocowych i zależy mi oczywiście na najwyższej jakości. Proszę o informacje jak coś. Dziękuję.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Nadzwyczajnie znaczny wybór żywej choinki na święta. Dostawa zawsze na czas. Współpracują ze sprawdzonymi europejskimi plantacjami http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Nigdy nie zawiodłem się na zamówieniu, więc polecam.

Abaddon616

Posty: 25

 
Poszukuję sadzonek w hurcie. Jak tylko macie jakiegoś sprawdzonego producenta, to czekam. Mam w planach nabycie krzewów owocowych i zależy mi niewątpliwie na najwyższej jakości. Proszę o informacje jak coś. Dziękuję.

marta369

Posty: 13

 
Rzeczywiście trzeba zwrócić uwagę na jagodę kamczacką. Jakość jest istotna. Myślę, że najlepsza będzie jakaś hurtownia producenta sadzonek. W mojej okolicy jest jeden producent, więc nie mam problemu z dostępem do dobrej klasy roślin, ale wiem, że to może być problem w dużych miastach.

Dzidzia

Posty: 8

 
Jeśli szukasz sadzonek krzewów owocowych, to nie kupuj w marketach. Tam jest bardzo marna jakość. Nie wiadomo w ogóle, czy ci się przyjmie. Lepiej nie ryzykować. A poza tym, jak wybierzesz u ogrodnika, to możesz się nawet potargować. Najlepiej mieć własne zaufane źródło.

eror81

Posty: 6

 
A polecacie jakąś konkretną odmianę jagody kamczackiej? Jest kilka z tego, co czytałam. Może w hurtowni jakiejś kupić? Jak coś, to piszcie, bo już chyba czas na sadzenie :D

Anno Domini

Posty: 10

 
Osobiście jestem zadowolona z uprawy jagody kamczackiej, natomiast uważajcie na sadzonki. Dokładnie na źródło sprzedaży. Polecam odszukać sobie sprawdzonego producenta sadzonek.

mikuś33

Posty: 4

 
W mojej okolicy nie ma żadnego gospodarstwa ogrodniczego. Chciałabym kupić jagodę kamczacką. Może polecacie jakąś sprawdzoną hurtownię, która trudni się sprzedażą online. Nie mam przekonania do tradycyjnych sklepów i dużych marketów. Siostra też je odradza.

olek54

Posty: 9