Strona główna > Dom i ogród > Parkiety > Dobry sklep z dywanami

Dobry sklep z dywanami

Dobry sklep z dywanami

Jakie polecacie rozwiązanie do optycznego zmniejszenia sypialni? Myślę o puszystym dywanie na podłogę.

Chętnie przyjmę inspiracje i wasze doświadczenia :)

czubek67

Posty: 15

 
Owszem, w internecie często łączą się tematy Rosji i dywanów, ale to takie tam hejty… IMHO nie ma czym się przejmować. Wszystko zależy od tego, jakiego użyjesz dywanu, bo wiadomo, niektóre są niezbyt gustowne, no i nie wieszaj go na ścianę.

Pokój z pięknym dywanem może być naprawdę elegancki.

Budowlanic23

Posty: 28

 
Tradycyjne dywany bywały trudne, można było nieźle zmęczyć się przy trzepaniu i rozkładaniu na podłogę, a już próby prania… masakra. Całe szczęście te współczesne nie są już takie, kupiłam niedawno łącznie trzy dywany i muszę przyznać, że są to daleko wyższe produkty niż te dawne. Wzory też są ciekawe, teraz mieszkam zupełnie inaczej, ogólnie jestem zadowolona.

Krakus

Posty: 17

 
Cześć, zobacz tutaj https://kupdywan.pl/8-shaggy.

Co do cen, to są różne, ale widziałam na stronie naprawdę piękne i modne dywany, serdecznie polecam.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Ogólnie bardzo polecam zakup dywanu.

Fantastycznie zmienia wnętrze, dzięki temu jest ono naprawdę przytulne. Niektóre dywany nie sprawiają większych kłopotów, wystarczy je odkurzyć, ewentualnie wytrzepać.

Kopah

Posty: 24

 
Modne wzory dywanów? Hm, to chyba nie aż tak ważna kwestia. Na pewno modne są dywany geometryczne. Będą pasowały do większości pomieszczeń. Jednokolorowe bez wzoru też są fajne.

Wygodniśś

Posty: 35

 
Nie lubię chować podłogi, ale myślę, że dla ładnego dywanu dałabym radę to zrobić. Też szukam jakichś propozycji, więc podepnę się pod wątek. Nie zależy mi na cenie, tylko na jakości, żeby było warto.

Kopah

Posty: 24

 
Hejka:) Też niedawno szukałam dywanu, lecz z kolei do pokoju mojej córki. Uczyła się chodzić i chciałam zagwarantować jej miękkie lądowanie. Kupiłam znakomity, puszysty i barwny dywan w sklepie internetowym, jestem niezwykle zadowolona. Chętnie polecam każdemu znajomemu.

PPaleH

Posty: 39