czyszczenie dywanów Chojnice, oferta

czyszczenie dywanów Chojnice, oferta

Dzień dobry. Mam pytanie o pranie dywanów w Grudziądzu. Czy znacie jakąś porządną pralnię. Chodzi mi o oddanie dywanu, nie o pranie w domu, gdzie przyjeżdża ekipa.

Babeczka

Posty: 4

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

mikuś89

Posty: 8

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, ale też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

jesika

Posty: 5

 
Nigdy nie prałam dywanów tak profesjonalnie. Nie oddawałam do pralni, lecz żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała sięgnąć z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

Black_Riot

Posty: 10

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

TomekK

Posty: 5

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

Mord

Posty: 7

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także proponują impregnację, ozonowanie i sporo innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, albowiem już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

adam86

Posty: 5

 
Pranie dywanów to wspaniała usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do jakich można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, albowiem faktycznie pożądane byłoby mieć czysto w domu.

DiD3K

Posty: 20

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, natomiast nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Gargamel5

Posty: 4