biżuteria ze srebra Białystok

biżuteria ze srebra Białystok

Biżuteria srebrna – gdzie polecacie zamawiać internetowo? Nie chciałabym się dać wrobić w jakieś podrabiane srebro, dlatego wolę popytać. ;)

Acclaim

Posty: 18

 
Duży wybór biżuterii jest teraz zwłaszcza z kamieniami Swarowskiego, dużo kobiet to nosi. A jak dużo osób coś nosi to od razu mnie od tego odrzuca:) Już tak mam, że wolę oryginalne rzeczy.

CHatka-eKo

Posty: 14

 
Nie mam pomysłu co by Ci tu polecić. Trzeba szukać, porównywać sobie ceny i jakość. Akurat czego jak czego, ale jubilerów to u nas pod dostatkiem, tylko pieniędzy brak :)

Sformat56

Posty: 22

 
Bardzo dobre i eleganckie zegarki od Nautica znalazłem wczoraj na stronie www.markobizuteria.pl. Duży wybór i w sumie niezłe ceny jak na takich renomowanych producentów. Mają ogólnie duży wybór biżuterii. Zegarek zamówiłem na prezent i czekam na dostawę ;)

Marysia

Posty: 25

 
Ech, moja żona to jest ekspertem na tematy związane z biżuterią i jubilerami, więc ją by trzeba było zapytać. Szkoda tylko, że nie ma tutaj swojego konta, bo by Ci walnęła wykład ;D

HalskiPL

Posty: 19

 
Znajoma mi opowiadała o jakimś dobrym jubilerze w mieście, ale zapomniałam adres. Jeszcze się jej dopytam i wrzucę tu info. Pozdr.

nevya22

Posty: 26

 
My z żoną przetopiliśmy złoto na obrączki. W sumie tania opcja. Bo płacisz tylko za robociznę, a kruszywo masz swoje. Warto nad czymś takim pomyśleć jak coś.

grunde

Posty: 16

 
Mnie to się podobają rzeczy z perłami. Ostatnio widziałam piękne kolczyki z białą perłą na wystawce, ale niestety nie jestem przy kasie, więc musiałam sobie dać spokój z kupowanie...a były rewelacyjne.

KRK-Gosiaa

Posty: 31

 
Ja się nie mogę doprosić swojego partnera żeby mi się oświadczył...on tam nie chce ślubu, boi się...także ja swojego pierścionka się chyba nie doczekam;/

notariusz24

Posty: 23

 
Mnie to się marzą kolczyki z takim wydatnym diamentem, ale jak sprawdzałam w kilku sklepach to jak na razie na takie cudeńka to mnie nie stać..pozostają cyrkonie.

Nwaah22

Posty: 20