dobra żarówka led

dobra żarówka led

Witajcie. Co powiecie na temat technologii LED? Opłaca się inwestować w tego typu oświetlenie? Szukam sklepu z dużym wyborem produktów, ale takich naprawdę LED, a nie podróbek;P

sthEn

Posty: 20

 
Duży wybór oświetleniowych rzeczy mają na portalu www.premiumlux.pl. Taśmy, żarówki, oprawy, zasilacze...no jest tego trochę. To bezpośredni importer ledów, dostawy starają się robić w ciągu 24 godzin, tak szybko jak tylko to możliwe.

visca

Posty: 32

 
Ja się powoli przekonywałem do ledów:P Na początku myślałem, że to tylko chwilowa moda i pic na wodę z tą energooszczędnością...ale jak zacząłem używać to się przekonałem, że faktycznie mniej prądu ciągną i poza tym, dają przyjemne dla oka światło. Jeśli miałbym jakiś sklep polecać to chyba Premium Lux...Najczęściej tutaj kupuję. Mają sklep online www.premiumlux.pl, ale też dostępni są stacjonarnie jakbyś chciał osobiście sprawdzić jakość produktów.

Pamooko

Posty: 30

 
Do swojego biura to kupowałem żarówki poprzez serwis www.premiumlux.pl. Jeśli miałbym polecać to właśnie ich. Tanio, ale solidnie. O wiele lepsze ceny, niż w zwykłych marketach!

GIZIU

Posty: 24

 
Hejo...Poszukaj w sieci, jest trochę sklepów stricte oświetleniowych, w takich najlepiej się rozejrzeć. Ewentualnie może gdzieś w okolicy znajdziesz stacjonarny, to nawet lepiej, bo można się skonsultować ze sprzedawcą odnośnie konkretnych typów żarówek.

Dzidzidek

Posty: 26

 
Heh, jak się ostatnio poparzyłem podczas wykręcania rozpalonej do czerwoności żarówki to postanowiłem wymienić w całym domu te stare na nowoczesne, zimne ledy. To w sumie też z myślą o dzieciach, które mogłyby się poparzyć...

Sklepiczek23

Posty: 21

 
Różne są przedziały cenowe, jeśli chodzi o takie oświetlenie. Można LED znaleźć w miarę tanio, ale można też wydać na taką żaróweczkę porządne pieniądze;) W zależności od potrzeb i możliwości ;)

Lubus34

Posty: 26

 
Jak ktoś ma jakąś dużą firmę to pewnie wtedy mu się będzie kalkulować wszędzie wsadzić LEDy. Bo oszczędność na prądzie może być zauważalna. Ale w zwykłym gospodarstwie domowym to nie wiem, czy faktycznie widać jakąś różnicę na zużyciu energii?

Lesny

Posty: 28