Strona główna > Dom i ogród > Oświetlenie > artykuły oświetleniowe

artykuły oświetleniowe

artykuły oświetleniowe

Oryginalne tapety do pokoju dziecięcego – macie pojęcie gdzie kupię takie coś? Proszę o linki do sklepów online. Pozdrawiam.

xtigerx

Posty: 27

 
Ja to raczej nie zwracaj uwagi na takie dekoracje. Po prostu, co tam dostanę w prezencie to na półkę położę, jakoś profesjonalniej do aranżacji wnętrz nie podchodzę. Ale za to moja koleżanka to nawet sobie zamawiała architekta, żeby jej salon zaprojektował...Kasiasta ;P

Vez

Posty: 25

 
Moja koleżanka robi bardzo fajne ozdoby do domu. Chodzi o świeczniki, figurki, klosze, takie rzeczy. Ma do tego rękę. I jak od niej kupię to mogę mieć pewność, że nikt inny czegoś takiego w domu mieć nie będzie, heh!

yarpen2

Posty: 37

 
Hmmm, teraz mi nic do głowy nie przychodzi, ale kiedyś kupowałam jakieś poduszki do salonu internetowo. Tylko jak ten sklep się nazywał? Deco...coś :P To na pewno ;)) Tyle pamiętam.

Worms

Posty: 27

 
Do pokoju dziecięcego aktualnie szukam fajnej lampy stojącej z abażurem. Też by mi się sklep z ozdobami przydał ;) Parę już wzorów takich lamp widziałam, ale szału nie było...

Trener

Posty: 18

 
Z chęcią bym siostrze kupiła jakieś dekoracje do domu, bo się niedawno wybudowali, także jest tam trochę u nich w chałupie przestrzeni jeszcze do zaaranżowania. Zawsze jakieś fajne ozdoby się przydadzą, żeby klimat stworzyć. ;)

Piotrek.P

Posty: 23