Strona główna > Dom i ogród > Oświetlenie > Chcę oddać lampę do naprawy

Chcę oddać lampę do naprawy

Chcę oddać lampę do naprawy

Cześć, mam nowy dom i zamierzam go niesłychanie ładnie urządzić, planuje go zrobić w starym stylu to znaczy, iż wszelakie dodatki będą zabytkowe. Niesłychanie mi się podoba takie udekorowanie domu natomiast nie mam pojęcia gdzie znajdę takie starocia aby je kupić. Wiecie może gdzie kupie stare lampy i żyrandole??

Niesłychanie mi zależy na ty, proszę o wasze szczere wypowiedzi, dziękuje z góry.

@_24lampy

Posty: 32

 
Cześć, mi również zależy na oddaniu żyrandola do odnowy, gdyż z biegiem czasu stracił dużo na wyglądzie. Wiecie może gdzie się zajmują takimi rzeczami? Niezwykle zależy mi na szczerych odpowiedziach i prawdziwych informacjach.

Liczę na waszą pomoc i czekam z niecierpliwością na informacje.

skupicccc24

Posty: 41

 
Witam, niesłychanie zależy mi na nabyciu starego żyrandola, ale nie mam pojęcia gdzie go znajdę, niesłychanie liczę na waszą pomoc, jeśli możecie to niesłychanie proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę ogromnie wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

ZoZo333

Posty: 36

 
Cześć, bardzo zależy mi na kupnie starej lamy, natomiast nie mam pojęcia gdzie ją mogę zakupić i w jakich cenach stoją takie lampy. może mi doradzicie gdzie i za ile? Będę bardzo wdzięczny wam za te informacje, ponieważ ma być to prezent na urodziny. Jestem w ogromnej potrzebie.

EQub

Posty: 29

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i bardzo w wielu przypadkach mówi o sklepie „archiwum” ponieważ to w nim bardzo w wielu przypadkach kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz wiele innych staroci. Są one bardzo przepiękne i z tego co wiem bardzo wartościowe. Mówiła, że na stronie http://www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

ooops65

Posty: 27

 
Dzień dobry, jeśli chcecie oddać żyrandol do odnowy to niezwykle idealnym rozwiązaniem jest „archiwum” tam najlepiej zajmom się waszym żyrandolem. Pracują tam niezwykle doświadczone osoby, które znają się na rzeczy i niezwykle staraninie wykonują swoja pracę.

Będziecie zadowoleni z usług jakie oni tam gwarantują oraz z niezwykle atrakcyjnych cen.

Kremussi

Posty: 25

 
Dzień dobry, niesłychanie polecam sklep „archiwum” moja mama tam wielokrotnie kupuje różnego rodzaju starocia do domu, gdyż niesłychanie się w tym lubuje. Mówi, iż to najlepszy sklep z którego korzystała. Więc może wam tez przypadnie do gustu.

Zobaczcie sami. Pozdrawiam.

Alexiii

Posty: 34

 
Cześć, bardzo zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to oznacza na odnowieniu jej gdyż jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić gdyż to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś porządny sklep, który oferuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

RAK-Buuu

Posty: 43

 
Dzień dobry, bardzo pilnie poszukuje dobrej i fachowej osoby, która odnowi mój stary żyrandol, chciałbym aby to było zrobione w bardzo rozsądnych pieniądzach ale zależy mi również na profesjonalizmie danej osoby, aby odnowa była zrobiona w pełni jak na leży.

Proszę was bardzo o informacje, czekam z niecierpliwością.

1Alex149

Posty: 40

 
Dzień dobry, niezwykle lubuje się w starociach i robię sobie raz na jakiś czas prezent w postaci lampy bądź żyrandola. Więc mogę wam zagwarantować, że najlepszy sklep to „archiwum” w nim odszukacie wszystko o czym tylko sobie zamarzycie. Polecam go niezwykle.

Posiada on swoją stronę www.archiwumlamp.pl na niej odszukacie wszystkie niezbędne wam informacje.

Marysia

Posty: 25